Podobne strony

 • FOLIMPEX

  Materiały termoizolacyjne
  Przedsiębiorstwo produkuje otuliny z polietylenu, maty termoizolacyjne, wełnę mineralną, izolacje przewodów wodnych, akcesoria montażowe. Na stronie asortyment produktów, dane techniczne oraz oferta handlowa.
 • izolator-firma handlowa

  Materiały termoizolacyjne
  Przedsiębiorstwo zaopatruje rynek w instalacje ciepłej i zimnej wody, izolacje kotłowni, węzłów cieplnych pokrycia dachowe i świadczy usługi wykończeniowe wnętrz oraz dociepleń. Na stronach prezentacja artykułów oraz ceny.
 • Pflaum & Soehne

  Materiały termoizolacyjne
  Producent płyt wielowarstwowych z poliuretanem, płyt ognioodpornych i systemów elewacyjnych. Produkty posiadają atesty i certyfikaty. Firma służy pomocą w montażu i instruktażem. Na stronie lista dystrybutorów europejskich oraz opisy techniczne.
 • Śląskie Centrum Poliuretanów

  Składy budowlane
  Serwis informacji o technikach poliuretanowych w budownictwie, stosowanych urządzeniach oraz dostępnych na rynku usługach. W serwisie prezentacja firm świadczących dostawy maszyn, komponentów i zakładów wykonawczych.
 • Helios Poland Sp. z o.o.

  Chemia budowlana
  Spółka produkuje chemię budowlaną specjalizując się w piankach montażowo-uszczelniajacych oraz klejach. Na stronie informacja o lini produktów i ich charakterystyka techniczna.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Symeria - Izolacje natryskowe Białystok ::

Nasza ocena:
Adres: http://ocieplanie-pianka.eu

Ulica: Grodzieńska 78/3

Miasto: Sokółka
Kod: 16-100
NIP:

Telefon: 508510710
Opis:

Zapoznaj się z ofertą firmy Symeria z Białegostoku. Gwarantujemy pełne zadowolenie z efektów naszych prac, dając na nie 25 letnią gwarancję. Ocieplenie budynku lub wybranych jego części wykonujemy przy wykorzystaniu pianki poliuretanowej dostosowując ją indywidualnie do specyfikacji ocieplanej powierzchni. Ocieplenie poddasza, ocieplenie stropu czy hydroizolacja fundamentów nie ma dla nas znaczenia, gwarantujemy sprawne i terminowe wykonanie zlecenia. Po konkrety zapraszamy na naszą stronę.