Podobne strony

 • chirurgia plastyczna Polanica Zdrój dr Dariusz Rychlik

  Chirurgia plastyczna
  Zapraszam Państwa do odwiedzenia mojej strony internetowej, na której umieszczone są informacje na temat chirurgii plastycznej oraz oferta zabiegów jakie wykonuję. Oto lista niektórych z nich: korekcja nosa, korekcja uszu, powiększanie piersi, pomniejszanie piersi, modelowanie piersi, korekcja ust, odsysanie tłuszczu, lifting twarzy, lifting szyi, plastyka brzucha, botox, usuwanie blizn, i wiele innych. Chirplast - prywatny gabinet chirurgii plastycznej i estetycznej - dr Dariusz Rychlik.
 • DR N. MED. M. NEUBERG INDYWIDUALNA SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA LEKARSKA ginekolog-położnik

  Medycyna i zdrowie
  Leczenie i diagnostykę chorób szyjki macicy za pomocą videokolposkopii, elektrokonizacji i metodą LEEP oferuje swoim pacjentkom doktor nauk medycznych Marek Neuberg. Praktykuje w szpitalach prywatnych i publicznych Warszawy i Wyszkowa. Specjalizuje się w małoinwazyjnych operacjach i zabiegach ginekologicznych – tak tych realizowanych w znieczuleniu miejscowym bądź dożylno-ogólnym. Ma doświadczenie także w leczeniu zaburzeń statyki narządów płciowych i wysiłkowego nietrzymania moczu. Zajmuje się więc naprawą przepukliny odbytniczo-pochwowej, podwieszaniem macicy, zakładaniem siatek i taśm polipropulenowych. Prowadzi także zabiegi z zakresu chirurgii sromu pobieranie wycinków diagnostycznych, perineoplastykę, vaginoplastykę a także wycinanie znamion i brodawek. Do jego specjalizacji przynależą zabiegi laparoskopii i histeroskopii. Wciąż podwyższa swoją wiedzę biorąc udział w kongresach i szkoleniach organizowanych przez European Society for Gynaecological Endoscopy, którego jest członkie
 • Proclinic.pl

  Medycyna i zdrowie
  Dlaczego ProClinic? Chcemy żeby poczuli się Państwo lepiej, pozbywając się nieprzyjemnych dolegliwości oraz lepiej wyglądali poprzez pozbycie się swoich kompleksów. Z ProClinic mogą Państwo poprawić własne samopoczucie i stan ducha. Dołożymy wszelkich starań, aby czuli się Państwo wyjątkowo i bezpiecznie. Oferujemy Państwu fachową opiekę specjalistów, którzy są znakomitymi ekspertami w określonej dziedzinie. Z pewnością możecie Państwo im zaufać i powierzyć swoje problemy.
 • Rubinowa 31

  Medycyna i zdrowie
  Wirtualna Klinika to profesjonalnie przygotowany i prowadzony portal poświęcony osobom, które każdego dnia zmagają się z problemami natury estetycznej i zdrowotnej wynikającymi z drobnych dysfunkcji organizmu. Zamieszczane na portalu artykuły poruszają tematykę zarówno z dziedziny upiększania, czyli kosmetyki, pielęgnacji skóry, zabiegów rewitalizacyjnych i ujędrniających, jak i z obszaru dermatologii, endokrynologii, a nawet dietetyki. Zamieszczane artykuły wzbogacone o jasne i przejrzyste zdjęcia to nie tylko fachowa informacja, ale również opinia lekarzy specjalistów o dostępnych zabiegach i ich efektywności. Dzięki Wirtualnej Klinice można skutecznie wzmocnić włosy, ujędrnić skórę twarzy i wymodelować sylwetkę.
 • Klinika medycyny estetycznej Vesuna

  Medycyna i zdrowie
  Klinika Vesuna to renomowane krakowskie gabinety kosmetyczne, w których klientkom oferowane są zabiegi z zakresu innowacyjnej ginekologii estetycznej, medycyny estetycznej, laseroterapii i różnorodnych zabiegów na twarz i ciało. Działamy od kilku lat, operując wyłącznie na najnowocześniejszym sprzęcie i korzystając ze sprawdzonych preparatów kosmetycznych posiadających niezbędne atesty oraz certyfikaty.


:: Ginekologia Estetyczna Zamość - Waldemar Dziki ::

Nasza ocena:
Adres: www.waldemardziki.pl

Ulica: Aleja Jana Pawła II 7/8

Miasto: Zamość
Kod: 22-400
NIP:

Telefon: 606 129 974
Opis:

Waldemar Dziki to ginekolog endokrynolog z 30 letnim doświadczeniem. W swoim gabinecie ginekologicznym w Zamościu oferuje usługi w zakresie ginekologii i medycyny estetycznej. W gabinecie wykonywane są takie zabiegi jak: labioplastyka, rewitalizacja pochwy laserem, hymenoplastyka i hymenotomia. Dodatkowo wykorzystywany jest kwas hialuronowy i osocze bogatopłytkowe. Wszystkie zainteresowane pacjentki zapraszamy do zapoznania się z ofertą dostępną na naszej stronie internetowej.