Podobne strony

 • Delko SA

  Chemia gospodarcza
  Strona dystrybutora kosmetyków, artykułów chemii gospodarczej, artykułów higienicznych i drogeryjnych.
 • Gold Drop Sp. z o.o.

  Chemia gospodarcza
  Firma zajmuje sie produkcją oraz dystrybucją artykułów chemii gospodarczej. Na stronie znajdują się informacje o firmie i jej produktach oraz adresy dystrybutorów.
 • Interhome Company Ltd.

  Chemia gospodarcza
  Witryna internetowa producenta profesjonalnego sprzętu i akcesoriów do utrzymania czystości. Firma produkuje mydła w płynie, mydła dezynfekujące, i pasty do mycia rąk.
 • KOSMET-ROKITA

  Chemia gospodarcza
  Strony prezentujące jednego z największych polskich producentów wyrobów chemii gospodarczej i samochodowej. Oglądając stronę zapoznasz się z podstawowymi informacjami o firmie oraz opisem wybranych produktów.
 • ORO Produktion Police

  Chemia gospodarcza
  Strona producenta i dystrybutora srodków zapachowych, preparatów czyszczących m.in. do zmywarek i ceramicznych płyt kuchennych oraz odkamieniaczy do urządzeń domowych. Zainteresowani znajdą tu pełną ofertę firmy wraz z cennikiem.


Tu jesteś » Strona główna » Inne

:: Fabryka Ozonu ::

Nasza ocena:
Adres: www.fabrykaozonu.pl

Ulica: Przedpole 1

Miasto:
Kod: 05-077
NIP: 951-219-83-52

Telefon:Kategorie:

Opis:

Fabryka Ozonu świadczy usługę ozonowania. Zabieg ten jest niezwykle skuteczny w zakresie dezynfekcji - ozon usuwa z powietrza wirusy, bakterie, zarodniki grzybów oraz alergeny. Wysoką efektywność tej metody uzyskujemy w usuwaniu uporczywych zapachów, takich jak dym papierosowy, zapach stęchlizny czy zapachy po zwierzętach.

Ozonowanie wykonywane są przez wyszkolonych pracowników z użyciem najlepszych dostępnych generatorów ozonu. Są to urządzenia bardzo wydajne, dzięki czemu gwarantujemy uzyskan