Podobne strony

 • mobilekspert.pl – sprawdź samochód przed zakupem!

  Motoryzacja i transport
  Jako firma Mobilekspert oferujemy sprawdzanie używanych samochodów przed zakupem. Oferujemy dojazd do każdego samochodu na terenie naszego kraju. Dzięki temu nasi klienci z jednaj strony nie muszą bać się o to, że sprzedający ukryją przed nimi wady danego pojazdu, z drugiej zaś strony nasi klienci nie muszą tracić ani pieniędzy, ani swojego cennego czasu na dojazd do wybranego przez siebie pojazdu – zwłaszcza, ze może on być nawet na drugim końcu Polski! Dlatego każdego planującego zakup używane
 • Regeneracja minikoparek - serwisminikoparki.pl

  Motoryzacja i transport
  Serwisminikoparki.pl to miejsce, gdzie dokonywana jest naprawa i regeneracja minikoparek. Zatrudnieni tu specjaliści pracują na najlepszym sprzęcie, dzięki czemu są w stanie poradzić sobie z usunięciem wszystkich usterek takich maszyn. Duże jest również ich doświadczenie. Co istotne, czas realizacji takiej naprawy jest możliwie jak najkrótszy, a ceny naprawdę niskie.
 • Van ustroń - beskidtaxi.pl

  Motoryzacja i transport
  Beskid Taxi to firma oferująca tanie taxi w Ustroniu. Nasi kierowcy posiadają wieloletnie doświadczenie w jeździe samochodami, budami i vanami, dzięki czemu zapewnimy Ci oraz Twoim bliskim bezpieczną podróż w okolicy miejscowości wypoczynkowo-uzdrowiskowej Ustroń. Odkryj nowy wymiar taniego i bezpiecznego taxi dzięki naszym usługom.
 • Międzynarodowy przewóz osób

  Motoryzacja i transport
  Na stronie internetowej poeuropie, pl znajdą Państwo wygodny formularz do rezerwacji oraz zamówień biletów online na przewozy międzynarodowe realizowane przez doświadczonego przewoźnika. Sprawdź ofertę i podróżuj komfortowym busem z Polski do Holandii, Niemiec czy Belgii i z powrotem w systemie door to door!
 • Auto Kruczek

  Motoryzacja i transport
  Wypożyczalnia samochodów Auto Kruczek oferuje bardzo duży wybór samochodów, które można wynająć także w ramach OC sprawcy. Nasza oferta to oszczędność czasu i pieniędzy. To propozycja dla osób mobilnych, ceniących sobie dobre samochody i indywidualne podejście do klienta. Łatwy kontakt do wypożyczalni ułatwia komunikację zdalną, telefoniczną jak i kontakt osobisty.


:: pawelec.bmw-motorrad.pl ::

Opis:

Nowoczesny salon motocykli oraz samochodów BMW z Sękowa działa od 2007 r. Ponieważ powstał z pasji Andrzeja Pawelca, wielokrotnego mistrza Polski w klasach Super-Sport, Superstock 1000 i Superbike w latach 2000-2006, poza asortymentem nowoczesnych modeli motocykli i aut BMW, oferuje doskonale wyszkolony zespół fachowców w zakresie sprzedaży oraz serwisu, jacy służą technicznym doradztwem. Salon proponuje poza tym szeroki asortyment akcesoriów motocyklowych i samochodowych, a nawet odzież motocyklową. Zapraszamy na naszą stronę, gdzie prezentujemy szczegóły naszej działalności.