Podobne strony

 • Fides

  Wyposażenie wnętrz
  Przedsiębiorstwo zaopatrzenia gastronomicznego oraz hotelarskiego. Na stronie informacje o działalności zakładu i osiągnięciach oraz warunkach dostaw do klienta i ofercie.
 • NEPO s.c. Pracownia Firan i Zasłon

  Firany,_zasłony
  Firma trudni się kompleksowym wykonawstwem dla hoteli, instytucji oraz osób prywatnych: dekoracji wnętrz; szyciem i upinaniem firan, zasłon, kotar; szyciem obrusów i podwieszek bankietowych. Zamieszczono informacje o historii firmy, referencje oraz galerię ze zdjęciami oferowanych produktów.
 • Netmark Sp. z o.o.

  Wyposażenie lokali
  Netmark Sp. z o.o. to wyłączny importer urządzeń wyposażenia sklepów, supermarketów, zakładów gastronomicznych, hoteli, restauracji, barów, stołówek oraz stacji benzynowych. Oferuje wagi elektroniczne, wagi sklepowe BestCopyfax, metkownice jednorzędowe Best, metkownice dwurzędowe Best, zapinarki pistoletowe, lustra kontrolne sklepowe, urządzenia gastronomiczne, krajalnice do wędlin i sera, ciągi kuchenne: frytkownice, płyty grillowe, kuchenki, opiekacze, tostery, bemary oraz termometry zdalne i pirometry.
 • "Vena Line" Sp. z o.o.

  Wyposażenie wnętrz
  Firma oferuje wielozakresowe usługi w ramach szeroko pojętego wyposażenia wnętrz o różnorodnym przeznaczeniu i klimacie. Proponuje kompleksowe wyposażenie biur, barów i restauracji, banków i hoteli, hal produkcyjnych i sklepów, a także ekskluzywne zestawy sypialniane wraz z elementami dekoracyjnymi.
 • Am Art - Hotelowe Wyposażenie

  Urządzenia gastronomiczne
  Firma oferuje wyposażenie hoteli i lokali gastronomicznych. W ofercie znajdziesz piece, porcelanę, szkło, sztućce, plater, meble, urządzenia itd.


:: all4hotels.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.all4hotels.pl/

Kategorie:

Opis:

Hotelowa łazienka i akcesoria łazienkowe, wyposażenie pokojów hotelowych i innych wnętrz, sejfy depozytowe i meblowe to zakres oferty, jaką od lat realizuje firma z branży hotelarskiej - ALL4HOTELS z siedzibą w Warszawie. Jesteśmy profesjonalistami. Wieloletnia wiedza i doświadczenie pozwalają nam zagwarantować Państwu na ich jakość obsługi, jej udogodnienie i bezpieczeństwo użytkowania oraz bezawaryjność. Wszystkie nasze produkty posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Gwarantujemy biegłe doradztwo oraz pomoc w wyborze odpowiednich elementów wyposażenia. Zapraszamy do kontaktu!