Podobne strony

 • Podróże - magazyn turystyczny

  Prasa turystyczno-podróżnicza
  Podroze.pl to Polska, Europa, świat z bliska. Znajdziesz tu relacje, informatory, przewodniki, reportaże znanych podróżników. Zarezerwujesz wycieczkę, samolot, hotel i wyjazd: zarówno na Karaiby jak i na polską wieś. Zobacz najpiękniejsze miejsca na Ziemi. Przejrzyj wyjątkowe zdjęcia. Wymień się doświadczeniami. Poznaj ludzi podobnych do ciebie.
 • Kolejka Waskotorowa w Elku

  Kolej
  Krótki opis i zdjęcia Ełckiej Kolejki Wąskotorowej.
 • WJX - oficjalna strona

  Tablice rejestracyjne
  Duża ilość informacji zarówno o nowych, jak i starych tablicach rejestracyjnych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Ponadto serwis dotyczący telefonów GSM.
 • Express - Ramki rejestracyjne

  Tablice rejestracyjne
  Wizytówka internetowa producenta podkładek pod tablice rejestracyjne, który prezentuje swoją ofertę oraz sposób montażu oferowanych produktów.
 • PTTK

  Organizacje, kluby turystyczne
  Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze to najstarsze w Polsce stowarzyszenie skupiające turystów i krajoznawców. PTTK od chwili powstania zajmuje się rozwijem i upowszechnianiem krajoznawstwa i turystyki kwalifikowanej we wszystkich jej formach. Najbardziej popularne dyscypliny turystyki kwalifikowanej to: turystyka górska, piesza, kajakowa, żeglarska, kolarska, motorowa i narciarska. Ponadto PTTK popularyzuje wiedzę o najbardziej atrakcyjnych turystycznie regionach Polski oraz promuje w kraju i zagranicą turystykę aktywną. Na stronie znajdziesz praktyczne informacje, jak zostać członkiem PTTK, listę oddziałów, cennik oraz wiadomosci o zniżkach organizacyjnych, odznakach turystyki kwalifikowanej, przejściach granicznych i znakowanych szlakach turystycznych. Strona w języku polskim, angielskim i niemieckim.


:: Blog podróżniczy Koszmarne Wakacje ::

Opis:

Nietypowy, humorystyczny blog podróżniczy prowadzony przez osobę, która nie lubi podróżować.
Na blogu znaleźć można relacje z wypraw (tych dalekich oraz nieco bliższych), porady praktyczne dotyczące wyjazdów z dziećmi (i bez dzieci), a także wiele dowcipnych anegdotek związanych ze współczesną turystyką.
Jeżeli szukasz inspiracji do kolejnych wyjazdów, to warto byś tu zajrzał.