Podobne strony

  • Empir - Twoja drukarnia Poznań

    Drukarnie
    Poznańska drukarnia offsetowa z tradycjami oferująca: kalendarze, kalendaria,ulotki, broszury, druki firmowe, etykiety, notesy, wizytówki, teczki, katalogi i inne druki.
  • Tania drukarnia Poznań Boltimor

    Firmy wg branży
    Boltimor to nowoczesna drukarnia cyfrowa obsługująca zlecenia w całym kraju. Posiadamy standardowy dział poligraficzny, zajmujemy się reklamą zewnętrzną i posiadamy własne studio graficzne pozwalające zaprojektować od podstaw opakowania oraz inne interesujące formaty reklamowe. W naszej ofercie znajduje się ponadto profesjonalne oklejanie pojazdów i witryn sklepowych (ogólnie szyb). Sprzedajemy też potykacze, kasetony i inne formaty promocyjne.


Tu jesteś » Strona główna » Regionalne

:: Drukarnia w Poznaniu - SPRINT ::

Nasza ocena:
Adres: http://sprintdrukarnia.pl/

Kategorie:

Opis:

Drukarnia Sprint działa od prawie 25-ciu lat. Działamy na terenie Poznania - realizujemy druk cyfrowy a także offsetowy. Oferujemy zarówno druk w pełnych jak również małych nakładach. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego sprzętu możemy bardzo szybko realizować wszystkie zamówienia. Proponujemy naszym Klientom niskie ceny w zestawieniu ze znakomitą jakością. Mamy również maszynę do druku takich etykiet, które mogą mieć kontakt z żywnością. Druk wielkoformatowy to jedna z najchętniej zamawianych u nas