Podobne strony

 • Centbet S.C.

  Usługi ogólnobudowlane
  Strona firmy reprezentującej branżę budowlaną. Można tu znaleźć wykaz oferowanych usług (budownictwo ogólne, roboty ziemne, usługi transportowe, rozbiórki dużych obiektów), a także referencje firmy.
 • Korab

  Wyburzanie
  Firma oferuje usługi wyburzania, rozbiórek, kruszenia, przerobu gruzu budowlanego oraz demontażu. Na stronie zamieszczono jej dane teleadresowe.
 • Zakład Robót Sanitarnych

  Instalacje wodno-kanalizacyjne
  Firma wykonuje roboty kanalizacyjne, wodociągowe, ziemne i rozbiórkowe, a także drenaże i odwodnienia budynków. Nieco więcej informacji - na stronie.
 • Minex Sp. z o.o.

  Wyburzanie
  Firma prowadzi prace minerskie i saperskie, wyburzanie skał i obiektów, likwidację niewypałow i niewybuchów. Posiada niezbedne cerytyfikaty. Szczegóły - na stronie.
 • Fortis

  Wyburzanie
  Przedsiębiorstwo oferuje usługi w zakresie wyburzania wszelkiego typu konstrukcji budowlanych lądowych i wodnych różnymi metodami oraz inne prace związane z rozbiórkami. Na stronie: o firmie, oferta, referencje, dane kontaktowe.


:: Rozbiórka budynku | kruszenie-betonu.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://kruszenie-betonu.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

W naszej warszawskiej firmie już od ponad 15 lat zajmujemy się usługami związanymi z wyburzaniem budynków, wykopami oraz robotami ziemnymi. Wszelkie rozbiórki wykonujemy z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu. Za każdym razem stawiamy u siebie na wysoką jakość w przystępnej cenie. Gwarantujemy, że zapewniamy Państwu fachowe i rzetelne wykonanie zleconych prac. Więcej na naszej stronie www.