Podobne strony

 • DOM SPOKOJNEJ STAROŚCI WRZOS opieka nad starszymi

  Firmy wg branży
  Dom Opieki Wrzos w Chylicach, w Piasecznie to najlepsze miejsce dla tych z Państwa, którzy szukają miejsca spokoju oraz bezpieczeństwa dla siebie bądź osoby bliskiej. Specjalnością Domu Wrzos jest dwudziestoczterogodzinna opieka pielęgniarska oraz rehabilitacyjna nad osobami samotnymi, starszymi oraz przewlekle chorymi. Mnogość pozytywnych referencji i przyjaznych słów w stronę doświadczonego personelu, jak również przychylnych referencji świadczą o solidności. Długoletnia obecność na rynku umożliwiła świadczenie gościom wysokiej jakości obsługę, za sprawą której Dom Wrzos jest obecnie w czołówce. Osoby niepełnosprawne, samotne bądź chore na Alzheimera znajdą w Domu spokój, przyjazne towarzystwo i całą masę zabiegów pielęgnacyjnych typu masaże, terapie i rehabilitacje. Więcej szczegółowych informacji można odnaleźć na stronie internetowej.
 • Med Corp

  Medycyna i zdrowie
  Firma Med Corp oferuje całodobową opiekę nad osobami, które ze względu na swój stan zdrowia i wieku nie mogą prowadzić normalnego trybu życia. Opieka odbywa się w domu tak by te osoby czuły się jakby były ze swoją rodziną.
 • Opieka medyczna Care Experts

  Medycyna i zdrowie
  Strona internetowa poświęcona zespołowi Care Experts zawiera linki do licznych poradni specjalistycznych, takich jak: geriatryczna, neurologiczna, ortopedyczna, psychologiczna czy cukrzycowa. Na poszczególnych podstronach możemy znaleźć informacje, dzięki którym szybko zorientujemy się, czy to właśnie z pomocy tej poradni powinniśmy skorzystać. W razie potrzeby można za pośrednictwem strony internetowej umówić się na wizytę u specjalisty lub zamówić domową opiekę.
 • Opieka Niemcy

  Ekonomia
  Medvita24 poszukuje osób mających doświadczenie w opiece nad osobami starszymi. Firmie zależy na osobach pracowitych i zaangażowanych w wykonywanie zadań związanych z opieką nad starszymi osobami bądź dziećmi. Firma zapewnia wyłącznie legalną pracę. Każdy pracownik zatrudniony w Medvita24 może ponadto liczyć na opiekę prawną. Medvita24 jest członkiem izby pracodawców polskich. Znajdziesz tutaj bezpieczną i pewną pracę, która zapewni Ci spore pieniądze.
 • Antropos - opieka nad osobami starszymi

  Firmy wg branży
  Atropos to krakowskie przedsiębiorstwo zajmujące się opieką nad osobami starszymi. Specjalizuje się także w oiece nad niepełnosprawnymi i osobami chorymi. Oferuje rehabilitację, masaże, zabiegi wspierające w domach podopecznych. Opiekunowie pomagają w załatwianiu codziennych spraw podopiecznych, np. zakupach, sprzątaniu mieszkania, praniu, prawowaniu, załatwianiu spraw urzędowych, wizyt lekarskich, wykupieniu przepisanych leków. Zapraszamy na stronę internetową www.antropos.pl Polecamy!


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Autumn Care - opieka dla osób starszych ::

Nasza ocena:
Adres: https://autumn-care.eu

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Agencja pracy autumn.care.eu z Poznania to miejsce, w którym swoją wymarzoną pracę znajdzie każda osoba, które chce pracować jako opiekunka osoby starszej w Niemczech. Firma ta wyraźnie wyróżnia się na tle konkurencji. Jest solidna, uczciwa, stawia na jakość, kompetencje, perfekcję oraz kompleksowość.