Podobne strony

 • Polska psychologia

  Psychiatria i psychologia
  Witryna prezentuje bogatą działalność Polskiego Stowarzyszenia Psychologów i Terapeutów oraz Europejskiej Akademii Psychologii Integracyjnej Jupiter. Można tutaj znaleźć informacje m.in. o kursach podnoszących kwalifikacje, szkoleniach, studiach za granicą, kwartalniku Forum Psychologiczne.
 • Gabinet psychologiczny dla dzieci

  Psychiatria i psychologia
  Na stronie oferta psychologa dzięcięcego, który specjalizuje się w terapii dzieci lękowych oraz przeprowadza konsultacje rodzinne. Jeśli widzisz, że coś złego dzieje się z twoim dzieckiem, możesz się skontaktować ze specjalistą również przez internet.
 • Instytut Psychologii Sukcesu

  Uczelnie niepubliczne
  Strona zawiera informacje na temat niepublicznych wyższych szkół zaocznych skupionych w Instytucie Psychologii Sukcesu we Wrocławiu: Studium Psychoterapii, Studium Kształtowania Wizerunku i Public Relation Oraz Europejskiej Akademii Psychologii Integracyjnej.
 • Psychoterapia, pomoc psychologiczna, szkolenia psychologiczne

  Psychiatria i psychologia
  Strona zawiera ofertę i informacje o psychologii, psychoterapii, pomocy psychologicznej oraz treningach, warsztatach i szkoleniach psychologicznych.
 • Manuela Klara Olszewska - doradca życiowy

  Astrologia
  Astropsychologiczny dobór partnera, szkoły, zawodu, twojego image i rozwiazywanie problemów. Ponadto: NLP, cykl Jonasa - wybór płci dziecka, Tarot, marzenia senne, analiza osobowości. Uwierzysz, że sam jesteś największą wróżką i czarodziejem swego losu i że wszystko zależy od ciebie.


:: Psychoterapeuta Katarzyna Stefaniak ::

Opis:

Psychoterapeuta, psycholog Katarzyna Stefaniak jest osobą, na którą zawsze można liczyć. To człowiek, który wspiera wszystkich pacjentów mających problemy ze swoją psychiką. Pomogła już wielu osobom i każdego dnia zyskuje zaufanie kolejnych. Czasem ludzie tracą równowagę psychiczną i potrzebują pomocy specjalisty, aby ją odzyskać. Pomoc psychologiczna w Warszawie jest świadczona na ul.Polnej 3a/25. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego pod numerem 500 831 957.