Podobne strony

 • Labofarm

  Produkcja leków
  Innowacyjno - Wdrożeniowe Laboratorium Farmaceutyczne Labofarm - preparaty ziołowe otrzymywane z naturalnych surowców roślinnych, pozyskiwanych z ekologicznych terenów Polski.
 • Zielarstwo

  Zielarstwo
  Leczenie ziołami jest najdawniejszym sposobem zwalczania wszelkich chorób i dolegliwości.
 • The Herbal Encyclopedia

  Encyklopedie, słowniki
  Jeśli szukamy informacji o ziołach i ziołolecznictwie powinniśmy zajrzeć na tą właśnie stronę. Zawarte tu informacje dotyczą nie tylko roślin wykorzystywanych w leczeniu, ale także ich zbierania, przechowywania oraz mieszanek ziołowych, ziołolecznictwa zwierząt i innych zastosowań ziół. Jeśli preferujemy medycynę niekonwencjonalną lub ludową to właśnie ta encyklopedia powinna służyć nam pomocą.
 • Zielnik Klasztorny Ojców Bonifratrów

  Zielarstwo
  Strona zawiera liczne recepty ziołowe pomocne w leczeniu wielu schorzeń, wskazówki dotyczące prawidłowego odżywiania oraz porady na temat sposobów utrzymania równowagi psychicznej i fizycznej, roślinne środki przeciwbólowe, schorzenia różnych organów - wątroba, trzustka, cukrzyca, miażdżyca, wrzody, alergie, kamica moczowa, krążenie, nadciśnienie, apetyt, apiterapia.
 • Zdrowie

  Serwisy informacyjne
  Na stronach serwisu poświęconego zdrowiu znajdziesz duzo cennych i interesujacych porad i nowinek medycznych, które pomogą Ci zdrowo i bezpiecznie żyć. Zbliża się pora wakacji i wyjazdów, jeżeli chcesz dowiedzieć się jak zdrowo przetrwać ten okres by móc w pełni rozkoszować się swoim wypoczynkiem przeczytaj wakacyjne porady.Ponadto dla tych, którzy interesują się medycyną niekonwencjonalną serwis zawiera dokładne opracowania poszczególnych niekonwencjonalnych metod leczenia.


:: Internetowy sklep zielarski ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.zielar.ski

Ulica: Przykop 63

Miasto: Brodnica
Kod: 87-300
NIP: 8741680044

Telefon:
Opis:

Funkcjonujący od wielu lat internetowy sklep zielarski to połączenie tradycji z nowoczesnością. Oprócz tradycyjnych specyfików ziołowych profesjonalni właściciele sklepu oferują preparaty produkowane według nowoczesnej receptury, które to bardzo korzystnie wpływają na poprawę zdrowia oraz samopoczucia. W ofercie sklepu oprócz różnego gatunku ziół można nabyć cenne dla organizmu suplementy diety i witaminy, naturalne oleje tłoczone na zimno czy ekologiczne kosmetyki do pielęgnacji ciała.