Podobne strony

 • DABI

  Usługi inne
  Firma oferuje usługi oraz oprogramowanie z zakresu odzyskiwania utraconych danych. Na stronie znajdziesz informacje o firmie, jej ofertę i referencje.
 • Bellatrix

  Druk, poligrafia
  Firma specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm. Zajmuje się zaopatrzeniem w materiały biurowe, sprzęt i akcesoria komputerowe, serwisem komputerów, instalacją sieci, internetu, opracowaniem serwisu WWW, poligrafią, opracowaniem znaków graficznych.
 • Odzyskiwanie danych

  Odzyskiwanie danych
  W znajdującej się na stronie ofercie znajdziesz: odzyskiwanie danych z dysków twardych, pisanie aplikacji bazodanowych, instalacje sieci, usługi konsultacyjne.
 • Pogotowie Komputerowe

  Usługi serwisowe
  Jeśli masz problem z komputerem, to na tej stronie znajdziesz ofertę dotyczącą pomocy w nagłych wypadkach - reinstalacje systemów, odzyskiwanie danych, usuwanie wirusów itp.
 • DATA Lab

  Odzyskiwanie danych
  Odzyskiwanie danych, partycji, haseł ze sformatowanych dysków i uszkodzonych plików. Ponadto firma zajmuje się profilaktyką antywirusową.


:: Naprawa dysków ::

Nasza ocena:
Adres: https://s-o-s.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Szukasz kogoś, kto pomoże Ci naprawić dysk? Zapoznaj się z tym, jak wygląda naprawa dysków proponowana przez naszą działalność! Niejednokrotnie jest tak, że naprawianie dysku powinno przebiegać w odpowiednich warunkach. Klient, który wybiera oferowaną przez nas pomoc, ma pewność wykorzystania specjalistycznych narzędzi.