Podobne strony

 • Duże donice na taras, nowoczesne paleniska, meble tarasowe,

  Dom i wnętrza
  Strona internetowa poświęcona donicom tarasowym i pozostałemu wyposażeniu zewnętrznemu. W ofercie: duże donice na taras, meble tarasowe, paleniska ogrodowe. Produkcja z bogatej gamy materiałów w tym donice metalowe, donice kortenowa. Specjalizacja w produkcji donic dużych gabarytów. Dostawa na terenie całej Polski. Pełne informacje pod adresem wwww.laubo.pl
 • Steamery i Prasowacze Parowe

  Dom i wnętrza
  Prasowacze parowe to strona z bogatą ofertą różnorodnych parownic do ubrań. Firma sprzedaje zarówno sprzęt profesjonalny, jak i do domowego użytku. Parownica, czy inaczej steamer, w porównaniu z tradycyjnym żelazkiem posiada znacznie więcej użytecznych funkcji. Między usuwa nieprzyjemne zapachy, a także zabija roztocza, co może pomóc wielu alergikom. Takie urządzenie jest przydatne nawet podczas czyszczenia tapicerki, firanek, czy zasłon. Prasowacze różnią się wyglądem, trwałością i możliwościam
 • Saint-Gobain Weber Polska

  Dom i wnętrza
  Firma Weber w Polsce to producent chemii budowlanej. W ofercie posiadamy mnóstwo materiałów budowlanych takich jak gres do płytek, do styropianu, izolacje, tynki, zaprawy murarskie i wiele innych. Jeśli szukasz systemów ociepleń i hydroizolacji, to także u nas można to znaleźć. Gwarantujemy zadowolenie naszych klientów.
 • Osuszanie fundamentów Futuro

  Dom i wnętrza
  Masz problemy z wilgocią w budynku? Na Twojej ścianie zadomowił się grzyb? Malowanie staje się niezwykle trudne? Dobrze trafiłeś. Firma Futuro zajmuje sie profesjonalnym osuszaniem ścian. Zastosowana przez nas metoda cięcia poprzecznego pozwoli odciąć fundamenty od wilgoci podciąganej kapilarnie. Nasza usługa zapewnia natychmiastowe działanie i gwarantuje ochronę przed wilgocią do końca trwałości technicznej budynku. Masz wrażenie że problem dotyczy właśnie Ciebie? Zgłoś sie do nas.
 • Czyszczenie, sodowanie drewna

  Dom i wnętrza
  Elewacja budynku, to jedna z najważniejszych cech, która jest wizytówką naszego domu, dlatego tak bardzo ważne jest, aby była w idealnym stanie. Proponujemy skorzystania z usług renowacji domów, kościołów i różnego rodzaju budynków z drewna, które oczyści drewno i sprawi, że odzyska ono swój pierwotny blask.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: BS Ogrody ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.bsogrody.pl/

Ulica: Laskowa 510

Miasto: Laskowa
Kod: 34-602
NIP:

Telefon: +48 501 966 776Kategorie:

Opis:

Firma BS Ogrody zajmuje się profesjonalną aranżacją oraz projektowaniem ogrodów. Siedziba firmy znajduje się w malowniczej miejscowości Laskowa, dlatego firma realizuje projekty głównie w województwie Małopolski i Podkarpacia. Firma jednak nie ogranicza się tylko do tych lokalizacji. Realizację projektów BS Ogrody można znaleźć również w Katowicach, Tychach czy Warszawie. Ogrody zaprojektowane przez tę firmę cechuje nastrój odprężenia.

Słowa kluczowe: