Podobne strony

 • HUT-PUS S.A.

  małopolskie
  Zaproszenie do wypoczynku w sześciu pensjonatach Huty im.T.Sendzimira zarządzanych przez HUT- PUS S.A. firmę zajmującą się również usługami gastronomicznymi oraz organizowaniem różnych form wypoczynku.
 • Zeltech

  Automatyka
  Przemysł elektromaszynowy, silniki, maszyny elektryczne - handel, serwis, produkcja, remonty. Napędy, falowniki, sterowniki, automatyka, szafy sterownicze, rozdzielnie, komutatory, wycinarki drutowe, transformatory, pompy głębinowe.
 • Fonbud Sp. z o.o.

  Sieci - budowa, projekty
  Projektowanie i wykonawstwo robót telekomunikacyjnych w zakresie: budowa linii kablowych międzymiastowych i międzycentralowych oraz światłowodowych, okablowania strukturalnego, remonty i przebudowy. Handel koparkami, osprzętem telekomunikacyjnym.
 • Poztel S.A.

  Sieci - budowa, projekty
  Usługi w zakresie: projektowania i budowy linii kablowych i światłowodowych, kanalizacji teletechnicznej, okablowania strukturalnego, montażu i uruchomienia central telefonicznych, wykonywania przewiertów i przecisków.
 • Hydrotech S.A.

  Huty i pokrewne zakłady
  HYDROTECH S.A. oferuje kompletne usługi w zakresie remontów, produkcji i projektowania układów hydrauliki sterującej.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: GREGIPS - Docieplenia ::

Nasza ocena:
Adres: https://gregips.pl/

Ulica:

Miasto: Rzeszów
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Przedsiębiorstwo GREGIPS specjalizuje się w usługach remontowo-budowlanych. Działamy z powodzeniem na rynku od kilkunastu lat. W naszej ofercie znajdziesz m.in. układanie podłóg, docieplenia i adaptację poddaszy. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i firmami. Aktualną ofertę firmy znajdziesz w naszym serwisie WWW.