Podobne strony

 • BIOVAC - oczyszczalnie ścieków

  Budowa oczyszczalni
  Oferta firmy oraz opis działania produkowanych oczyszczalni.
 • Ekorozruch s.c.

  Eko-biznes
  EKOROZRUCH jest specjalistyczną firmą inżynierską wykonującą prace związane z wdrażaniem technologii ochrony środowiska - w tym uruchomienia oczyszczalni ścieków i stacji uzdatniania wody wszystkich wielkości i rodzajów.
 • Biomech

  Eko-biznes
  Zakład budowy urządzeń ochrony środowiska przedstawia na stronach swą kompleksową ofertę: różne rodzaje oczyszczalni ścieków, zagęszczacze osadu, pompownie ścieków itp.
 • Mont-Aut

  Eko-biznes
  Projektowanie i wykonanie układów automatyki, optymalizacja procesów technologicznych, rozruch technologiczny oczyszczalni ścieków.
 • Nord Investments S.A.

  Usługi architektoniczne
  Strona prowadzona przez biuro zajmujące się szeroką gamą usług związanych z budownictwem. Firma oferuje usługi z zakresu: konsultingu gospodarczego, ekspertyz, koncepcji, projektów budowlanych, projektów wykonawczych i kosztorysów. Firma specjalizuje się w obsłudze oczyszczalni ścieków, zakładów przemysłowych i banków. Strona informuje o posiadanych referencjach i bieżących inwestycjach (wraz ze zdjęciami).


:: Sklep EKODREN ::

Nasza ocena:
Adres: www.ekodrensklep.pl

Ulica: Rodzinna 8

Miasto: Raszyn
Kod: 05-806
NIP: 5242420903

Telefon: (22) 723 08 60
Opis:

Sklep EKODREN od ponad 15 lat specjalizuje się w sprzedaży, montażu systemów oczyszczania ścieków bytowo-gospodarczych oraz zagospodarowania wody deszczowej.
EKODREN w swojej ofercie posiada najwyższej jakości zbiorniki i akcesoria pełniące nie tylko funkcje magazynującą wodę, a także będące elementem dekoracyjnym.
Zachęcamy do kontaktu ze Sklepem EKODREN, tel/fax (22)7230860, e-mail: biuro@ekodren.pl oraz osobiście w siedzibie biura przy ul. Rodzinna 8 w Sokołowie k/Raszyna (05-806).