Podobne strony

 • Krakowska Kancelaria Adwokacka - Aleksandra Gawin-Bławat

  Prawo i podatki
  Kancelaria oferuje kompleksową, stałą oraz doraźną obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Specjalizuje się w pawie: gospodarczym, handlowym, cywilnym, karnym, spadkowym. Kancelaria współpracuje z grupą profesjonalnych współpracowników (doradcy podatkowi, tłumacze przysięgli, biegli księgowi, notariusz) dzięki czemu może zaoferować również pełen zakres usług dodatkowych/około prawnych.
 • ADWOKACI SJS Prawnik kraków

  Firmy wg branży
  Kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski to przede wszystkim połączenie wiedzy i doświadczenia, które dają gwarancję i całościową pomoc zawsze, kiedy jest to konieczne. Ktokolwiek, kto znalazł się w kłopotliwej sytuacji legislacyjnej i potrzebuje fachowej pomocy, na pewno ją u nas odnajdzie.Sporządzamy kompletną dokumentację, aby wiedzieć, które środki najlepiej się wypróbują w danej sytuacji. Pracujemy dokładnie z regulaminem karnym, ale jednakowo ważne jest dla nas zachowanie etyki profesjonalnej. Więcej nowości na naszej stronie internetowej:
 • Kancelaria Radców Prawnych

  Ekonomia
  Dewizą kancelarii jest świadczenie usług w stałym kontakcie z klientami, gdyż najważniejsze jest dla nas ich zadowolenie. Nasza kancelaria umożliwia klientom rozliczenie w ramach przeprowadzonych usług na kilka róznych sposobów – według stawki godzinowej, wynagrodzenia ryczałtowego z limitem godzin, bez limitu godzin oraz z premią wynikającą z pozytywnego przeprowadzenia sprawy, a więc success fee. W razie chęci kontaktu z nami wypełnij stosowny formularz – znajdziesz go na naszej stronie intern
 • Kancelaria prawna Kraków Taxel

  Prawo i podatki
  Kancelaria prawna Taxel zachęca do skorzystania z usług prawnych wyspecjalizowanych prawników. Obsługujemy firmy, duże przedsiębiorstwa a także osoby prywatne. Usługi nasze świadczone są w całej południowej Polsce. Zapraszamy na naszą stronę gdzie znajdą Państwo wiele przydatnych informacji.
 • Kancelaria Prawna Kraków Paulina Szwarc-Ślaski

  Prawo i podatki
  Nasza Kancelaria Prawna zapewnia pełen profesjonalizm wykonywanych usług. Zawsze staramy się działać z najwyższą starannością, a dobro Klienta jest dla nas najważniejsze. Jakość, rzetelność i zaufanie to podstawa naszej działalności.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Pomoc prawna Kraków ::

Nasza ocena:
Adres: http://krakowskakancelaria.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Kancelaria prawna Kraków już od pewnego czasu świadczy kompleksowe usługi prawne dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Zapewnia spokój i bezpieczeństwo w takich sprawach jak prawo rodzinne, prawo cywilne czy prawo pracy. Jej prawnik rodzinny Kraków rozwiązuje problemy prawne pojawiające się zarówno w życiu rodzinnym jak i zawodowym. Zapewnia przez to klientom najlepsze rozwiązania, które zabezpieczą ich interesy.