Podobne strony

 • LESŁAW MROŻEK sprawy z oskarżenia publicznego

  Firmy wg branży
  Jeżeli jesteś przedsiębiorcą i wypatrujesz zaufanej kancelarii prawniczej, która z całkowitym profesjonalizmem podejmie się prowadzenia interesów Twojej firmy - zachęcamy do nawiązania współpracy z Kancelarią Adwokacką Lesław Mrozek. Istniejemy od 2006 roku z siedzibą w Chorzowie i obsługujemy firmy z całego Śląska. Zajmujemy się zwłaszcza obsługą prawną podmiotów prowadzących aktywność gospodarczą. mamy doświadczenie w prowadzeniu firm z różnorodnych działów przemysłu. Skala usług obejmuje sprawy karne, cywilne, gospodarcze, ubezpieczeniowe, czy również dotyczące zamówień publicznych. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego kontrahenta i jego kłopotu. Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie internetowej Kancelarii.
 • LESŁAW MROZEK prawo rodzinne chorzów

  Prawo i podatki
  Kancelaria adwokacka, zarządzana przez radcę prawnego Lesława Mrozka, znajduje się w Chorzowie. Otrzymają tutaj Państwo pomoc w zakresie wielu dziedzin prawa. Świadczy ona swoje usługi między innymi w ramach prawa rodzinnego, karnego, gospodarczego oraz majątkowego. Trudni się również prowadzeniem spraw spadkowych, rozwodowych, cywilnych bądź o zadośćuczynienie. Zapewnia ona również obsługę prawną zamówień publicznych. Adwokaci reprezentują swoich Klientów przed sądem. Biuro specjalizuje się w obsłudze podmiotów gospodarczych z wielu gałęzi. Więcej wiadomości o usługach biura odnajdą Państwo na stronie internetowej.
 • www.radca-chorzów.pl

  Firmy wg branży
  Kancelaria Radców Prawnych Palowski, Pelc współpracuje z Klientami indywidualnymi oraz podmiotami gospodarczymi w zakresie prawa cywilnego, gospodarczego, rodzinnego, spadkowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych jak również prawa administracyjnego. Jej siedziba znajduje się w Chorzowie. Kancelaria oferuje doradztwo, pomoc w prowadzeniu działalności, nadzór prawny, prowadzenie negocjacji, sporządzanie umówi i pism prawniczych, zastępstwo procesowe jak też reprezentowanie Klienta w różnorodnych sprawach. Na stronie internetowej znajdą Państwo więcej szczegółów o działalności oraz dane kontaktowe firmy.
 • Kancelaria adwokacka Siemaszko - Baron Katowice

  Prawo i podatki
  Kancelaria Adwokacka Adwokat Aleksandra Siemaszko - Baron. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej kancelarii adwokackiej. Od lat specjalizujemy się w prawie rodzinnym, karnym, gospodarczym i cywilnym. Wykonujemy też specjalistyczne pozwy rozwodowe i reprezentujemy klienta przed sądem. Nasze usługi świadczymy w województwie śląski w takich miastach jak Katowice, Bytom, Chorzów. Jesteśmy jedynymi z najlepszych specjalistów od rozwodów w okolicy.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: zubrzyckaadwokat.pl ::

Opis:

Adwokat Olga Zubrzycka-Staniczek kieruje kancelarią adwokacką w Chorzowie, świadczącą usługi z zakresu różnych dyscyplin prawa. Udzielamy porad i prowadzimy sprawy z zakresu m.in. prawa cywilnego, handlowego, rodzinnego czy administracyjnego. Świadczymy szeroką pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz osób prawnych, a także spółek osobowych oraz innych jednostek organizacyjnych nieposiadających postaci prawnej. Wieloletnia działalność pozwoliła nam na osiągnięcie specjalizacji w określonych dziedzinach prawa, a także nawiązanie współpracy z notariuszami, tłumaczami przysięgłymi bądź komornikami sądowymi. Więcej wiadomości na naszej stronie internetowej.