Podobne strony

 • HADES A. OLSZEWSKA pogrzeb Lublin

  Firmy wg branży
  Zgon bliskiej osoby jest bardzo bolesnym doznaniem. Istotne jest to, aby pożegnać ją godnie, dlatego też zachęcamy do skorzystania z usług naszego zakładu pogrzebowego Hades z siedzibą w Lublinie. Organizujemy pochówki dla różnych wyznań. Już od 2003 r. oferujemy kompleksowe usługi związane zarówno z przewozem osoby zmarłej, przechowywaniem ciała w chłodni, przygotowaniem do ceremonii, a także jej całościową organizacją. Na życzenie klientów załatwiamy wszelkie formalności w ZUS, KRUS, USC i kancelariach cmentarzy. Dajemy Państwu możliwość kredytowania wszelkich działań związanych z pogrzebem w ramach zasiłku ZUS czy KRUS. Więcej na stronie internetowej.
 • HADES usługi pogrzebowe lublin

  Firmy wg branży
  Dom Pogrzebowy Hades to firma, która zajmuje się kompleksową organizacją pochówku. Nasza siedziba mieści się w Lublinie. Gwarantujemy przewóz zwłok ze szpitala do chłodni (posiadamy własną), nekrologi w prasie, klepsydry, odzież pogrzebową, nagrobki, pomniki, trumny, urny, oprawę muzyczna i kwiatową, krzyże, tabliczki, ekshumacje zwłok. Oferujemy Państwu możliwość kredytowania kosztów pogrzebu w ramach zasiłku ZUS lub KRUS. Osoby zainteresowane uzyskaniem szczegółowych informacji dotyczących naszej firmy i oferty, zapraszamy do zapoznania się ze stroną internetową.
 • Usługi pogrzebowe Charon w Lublinie

  Firmy wg branży
  Zakład Usług Pogrzebowych Charon świadczy swoje usługi od wielu lat. Wiedza, poparta doświadczeniem pozwala na pracę dla Państwa na najwyższym poziomie. Oferujemy eksportację zmarłej osoby, przygotowanie do ceremonii a także pomoc w załatwieniu niezbędnych formalności związanych nie tylko z pogrzebem ale także z zasiłkiem pogrzebowym. Firma Charon posiada salę pożegnań i kaplicę pogrzebową, a każda uroczystość jest zorganizowana z odpowiednim szacunkiem.


:: Usługi Pogrzebowe EDEN - Zakład Pogrzebowy Lublin ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.edenpogrzeby.pl/

Ulica:

Miasto: Lublin
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Działający całodobowo zakład pogrzebowy świadczy profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe od wielu lat w Lublinie. Stając na co dzień ze śmiercią i rozpaczą w twarzą twarz, udoskonalono podejście i usługi, które oferuje zakład. Każdemu klientowi proponowana jest organizacja pogrzebu, wyrób idealnie dostosowanych trumien, wykonanie wieńców i wiązanek pogrzebowych, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności w urzędach oraz organizacja spopielenia zwłok i ostatniego pożegnania zmarłego.