Podobne strony

 • SFAMASZ - Skierniewicka Fabryka Maszyn, Urządzeń i Konstrukcji

  Budownictwo przemysłowe
  Zakres działalności firmy obejmuje kompleksowe wykonawstwo budynków przechowalniczych, przemysłowych, chłodniczych, magazynowych, produkcyjnych itp. oraz produkcję maszyn i urządzeń mających zastosowanie w rolnictwie i konfekcji. Dodatkowo przedsiębiorstwo świadczy usługi w zakresie robót ślusarskich, spawalniczych i obróbki wiórowej, a ponadto usługi dźwigowe i transportowe. Więcej szczegółów poznasz zaglądając na stronę.
 • Korpalski

  Panele
  Spółka sprzedaje materiały budowlane, projektuje, produkuje ślusarkę architektoniczną oraz wykonuje usługi. Firma w ofercie produkcyjnej posiada program balustradowy o zastrzeżonym wzornictwie. W ofercie handlowej zaś materiały wykończeniowe, ceramikę, panele oraz profile dekoracyjne NMC. Firma specjalizuje się pracach wykończeniowych zwłaszcza powierzchni biurowych.
 • Ford-Pol

  Inne
  W zamieszczonej na stronie ofercie firmy znajdziesz: lakierowanie proszkowe, usługi ślusarskie oraz handel urządzeniami chłodniczymi.
 • GRANDmet

  Ślusarstwo
  Firma produkuje części metalowe oraz świadczy usługi ślusarskie. Prowadzi także działalność handlową i usługową w następującym zakresie: bramy garażowe, przemysłowe, wjazdowe, przęsła ogrodzeniowe, rolety okienne, napędy i sterowanie do bram.
 • Spółdzielnia Pracy "Zeterem"

  Spawalnictwo
  Na stronie znajdziesz informacje o świadczonych usługach i wyrabianych przez spółdzielnię produktach. Usługi to m.in.: lakierownie, spawanie, usługi ślusarskie itp., produkcja obejmuje meble metalowe, wózki narzędziowe, naczynia kwasoodporne, meble BHP i szafy aktowe.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: pogotowie-zamkowe-lodz-24h.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.pogotowie-zamkowe-lodz-24h.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Nasza firma to przede wszystkim cenione na łódzkim rynku usługi ślusarskie, jak i czynne całą dobę pogotowie zamkowe. W swej pracy zawsze jesteśmy skuteczni, szybcy i terminowi. Dbamy o dobytek naszych klientów, a także działamy wielopłaszczyznowo. Na życzenie klientów zajmujemy się naprawą zamków każdego typu, w tym także samochodowych.