Podobne strony

  • Kasy fiskalne, wagi, programy dla sklepów i hoteli, pagery

    Sklepy internetowe
    Sprzedaż i serwis urządzeń fiskalnych, wag sklepowych, oprogramowania oraz innego osprzętu wspomagającego obsługę Klienta. Doradztwo, wdrożenia i szkolenia z programów do zarządzania sklepem, restauracją, pizzerią lub hotelem. Wdrażamy m.in. systemy Gastro, Chart Hotel, 4REST, PC-Market, Subiekt. Naprawa i legalizacja wag sklepowych oraz urządzeń fiskalnych.
  • Drukarka etykiet

    Firmy wg branży
    Nasza firma prowadzi działalność w zakresie drukarek. Zapewniamy szeroka gamę asortymentu, który został wykonany z należytą precyzją. Dysponujemy produktami, które znajdują zastosowanie na pocztach, jako wagi jubilerskie i do przesyłek, w aptekach, zakładach jubilerskich oraz optycznych. Wśród nich znajdują się drukarki, etykiety, wagi oraz CardScany. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej.


Tu jesteś » Strona główna » Elektronika

:: Sprzęt IT dla Fimr ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.dsgcentrum.pl/

Ulica: Księdza Piotra Ściegiennego 177

Miasto: Kielce
Kod: 25-116
NIP:

Telefon: 531022546
Opis:

DSG Centrum to sklep zajmujący się dystrybucja wszelkiego sprzętu potrzebnego w każdej firmie. Komputery, serwery, drukarki etykiet, czytniki kodów to tylko niektóre urządzenia IT dostępne w naszej ofercie. W ofercie znaleźć można również oprogramowanie ERP, oprogramowanie dla biur rachunkowych czy niezbędne w każdej firmie oprogramowanie chroniące komputery przed wirusami. Naszą ofertę uzupełnia serwis urządzeń automatycznej identyfikacji.