Podobne strony

 • Komfort S.A.

  Wyposażenie wnętrz
  Spółka sprzedaje różnorodne wykladziny domowe, obiektowe, dywany, tapety wielu producentów. W prezentacji internetowej oferta handlowa, porady, cenniki, wzornictwo i dane kontaktowe.
 • Carpet International Poland

  Wyposażenie wnętrz
  Przedstawicielstwo handlowe producentów wykładzin podłogowych dla miejsc o dużym natężeniu ruchu np. hotele, banki, korytarze, biura. Także klient mniej wymagający znajdzie tu produkt dla siebie. Na stronie prezentacja firm producentów oraz charakterystyka ich oferty towarowej.
 • Galpex

  Wyposażenie wnętrz
  Firma handlowa sprzedaje asortyment wykładzin, paneli podłogowych, tapet, dywanów i chodników oraz klejów montazowych. Na stronie oferta magazynowa i dane firmowe.
 • Market

  Wyposażenie wnętrz
  Market internetowy prezentujący wykładziny PCV oraz dywanowe. Na stronie oferta firm produkujących wykładziny i charakterystyka produktów.
 • Breco

  Wyposażenie wnętrz
  Producent chodników i dywaników chodnikowych, wykładzin, włóknin ocieplających i filtrujących, siatki technicznej dachowej. W serwisie dokładne dane techniczne produktów, zdjęcia i opisy. Także historia zakładu, dane adresowe i katalog produktów.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: DYWANY DYWILAN Dywany Nowoczesne ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.dywany.dywilan.pl/

Ulica: Lodowa 99

Miasto: Łódź
Kod: 93-231
NIP: 7251486179

Telefon: 422536486
Opis:

Tkaniem dywanów zajmujemy się od 125 lat, zajmujemy się tym z czystej pasji. Dywilan to Polski producent, którego główna siedziba mieści się w mieście, uważanym za ośrodek tkactwa, w Łodzi. Możemy się pochwalić własną pracownią projektową, dzięki której tworzymy nowoczesne i unikalne wzory, choć w naszej ofercie nie brakuję produktów o klasycznym designie. Nasze produkty można spotkać w sklepach całej Polski, m.in. Poznaniu, Warszawie czy też Wrocławiu.