Podobne strony

 • CB PANEL SYSTEM

  Materiały termoizolacyjne
  Firma usługowa specjalizująca się w lekkich obudowach dachów i ścian wszelkich budynków a zwłaszcza przemysłowych. Przedsiębiorstwo produkuje panele i rynny. Dostarcza systemów bramowych i stolarki. W prezentacji program produkcji, rysunki poglądowe, opisy montażu, dane techniczne, asortyment.
 • Dako Sp. Z o.o.

  Producenci
  Fabryka okien, stolarki i rolet wykonywanych z profili aluminiowych systemu Veka, służy montażem i transportem. Na stronie wykazy realizacji, dystrybutorów, cennik wyrobów, certyfikaty.Spora ilość zdjęć i rysunków.
 • Komplex Sp. Z o.o.

  Producenci
  Prezentacja internetowa producenta okien, drzwi, ogrodów zimowych z PCV, drewna, aluminium. WWW pokazuje możliwości produkcyjne, solidne zaplecze techniczne, katalog produktów, cenu, atesty, schematy okien, asortyment uzupełniajacy.
 • Maja

  Klamki, okucia
  Firma sprzedaje okucia budowlane i artykuły wyposażenia wnętrz. Na stronie adres i lista świadczonych usług.
 • PANORAMA

  Profile budowlane
  Producent szprosów i profili okiennych aluminiowych. W prezentacji informacje o potencjale zakładu, technologii produkcji, właściwościach użytkowych i estetyce produkowango asortymentu.


:: Laserowe cięcia blach - Investa ::

Nasza ocena:
Adres: http://investa.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Jesteśmy cenioną na rynku firmą, która od wielu lat trudni się dystrybucją stali nierdzewnej i aluminium. Oferujemy przy okazji naszym klientom profesjonalne i atrakcyjne cenowo usługi w zakresie cięcia laserem i strumieniem wody, a także cięcia laserowego rur i profili oraz gięcia. Nasza centrala znajduje się Pruszczu Gdańskim, Magazyn Centralny w Strykowie, jak i również dysponujemy 6 oddziałami na terenie całego kraju.