Podobne strony

 • SALON FRYZJERSKI RENESANS URODY usługi fryzjerskie

  Firmy wg branży
  Aktywność poznańskiego salonu fryzjerskiego Renesans Urody, opiera się na doświadczeniu i praktyce pracowników, którzy swoją fachowością wystawiają mu jak najlepsze świadectwo. Profesjonalizm, kreatywność i fachowe, indywidualne nastawienie do potrzeb, wymagań i oczekiwań klientów, gwarantują najwyższy poziom oferowanych usług, na jakie składają się: stylizacje fryzur wszelkiego typu, zarówno damskich, jak i męskich, strzyżenia, upięcia, koki, koloryzacja i dekoloryzacja włosów różnej długości, ich modelowanie oraz zabiegi pielęgnacyjne. Wychodząc naprzeciwko oczekiwaniom naszych klientów używamy najwyższej jakości kosmetyków renomowanych marek, a nasz kompetentny personel dokłada wszystkich starań, aby spełniać wszelkie życzenie naszych klientów. Szczegółową ofertę znajdą Państwo na stronie.
 • Salon kosmetyczny i fryzjerski Colette w Krakowie

  Medycyna i zdrowie
  Salon Colette to miejsce gdzie każda kobieta może zmienić swój image poprzez zmianę fryzury lub zabieg kosmetyczny. Salon Colette to dwa miejsca w Krakowie gdzie można skorzystać z usług fryzjerów i kosmetyczek na bardzo wysokim poziomie. Atrakcyjne ceny, fachowa i rzetelna wykonana praca - taki jest salon kosmetyczny i fryzjerski Colette.
 • Tani fryzjer lublin

  Ekonomia
  Usługowa firma z Lublina, zajmująca się przede wszystkim świadczeniem usług fryzjerskich zarówno skierowanych do kobiet, jak również i do mężczyzn. Firma oferuje standardowe zabiegi typu koloryzacja czy strzyżenie z modelowaniem, jak również zabiegi keratynowego prostowania włosów dla kobiet i działania zapobiegające siwiźnie i ją ukrywające dla mężczyzn. Na stronie znajduje się szczegółowy cennik usług.
 • Salon fryzjerski Inspiracja Ewa Lewandowska

  Firmy wg branży
  Inspiracja to salon fryzur, który już od dłuższego czasu działa we Włocławku. W salonie Inspiracja pracują sami specjaliści w swojej dziedzinie, z chęcią udzielający porad swoim licznym klientom. Jeżeli zatem kogoś interesuje fryzjer męski lub koloryzacja we Włocławku, salon Inspiracja jest to znalezienia przy ul. Moniuszki 1, 87-800 Włocławek. Jest to miejsce, w którym każdy może się zrelaksować i zadbać o swoją fryzurę!


:: Claudius: Stylista fryzur | Fryzjer | Barber ::

Nasza ocena:
Adres: http://claudius.pl/

Ulica: ul. Floriańska 18/3

Miasto: Kraków
Kod: 31-021
NIP: 5521224621

Telefon: +48 (12) 357 36 33
Opis:

Stylista fryzur i Barber w Krakowie zaprasza na ul.Floriańską 18/3, gdzie możecie zmienić swój wygląd. Jeżeli chcecie znaleźć się w rękach profesjonalistów, to możecie do nas również zadzwonić pod numer tel: 12 357 36 33. W naszym salonie oferujemy Wam kompleksowe usługi, począwszy od porady, w której fryzurze będziecie najkorzystniej wyglądać. Do tego oferujemy Wam usługi keratynowego prostowania włosów bezpieczną metodą, dzięki czemu Wasze włosy nadal będą pełne blasku oraz witalności.