Podobne strony

 • Antałówka

  W górach
  W tym zakopiańskim ośrodku można wypocząć, można też zorganizować konferencję. Znajduje się tu bogate zaplecze rekreacyjne. Na stronie zapoznasz się z warunkami wypoczynku oraz cennikiem.
 • Dom Wczasowy "Rosomak"

  W górach
  Dom Wczasowy "Rosomak" z Ustronia usytuowany jest u podnóża góry Równicy i ma kształt piramidy. Na stronach znajduje się pełna oferta z cennikiem i sposobem dojazdu.
 • Mitur - ośrodek wczasowy

  W górach
  Ośrodek wczasowy z Wisły-Malinki oferuje 16 domków typu bungalow. Ze strony można wysłać formularz rezerwacji.
 • Dom wypoczynkowy Kalina

  W górach
  Oferta wypoczynku w otoczonym kwiatami i zielenią pensjonacie Kalina. Właściciele domu porozumiewają się w języku angielskim, niemieckim i francuskim. Tu znajdziesz zdjęcia i opis warunków wypoczynku.
 • Agroturystyka - wynajem domku

  Agroturystyka
  Domek położony jest w miejscowości Hłudno w pięknej okolicy Pogórza Dynowskiego, w województwie podkarpackim, około 3 km od Sanu, w sąsiedztwie lasu, z dala od zabudowań gospodarczych. Wynajmujący otrzymują na czas wynajmu do wyłącznej dyspozycji cały dom wraz z wyposażeniem. Strona przedstawia zdjęcia domku i okolicy.


:: karpacz-noclegi.com.pl ::

Opis:

Zachęcamy Państwa serdecznie do skorzystania z oferty nowoczesnego i komfortowego pensjonaltu Villa Karpacz. Zapraszamy do wypoczynku w jednym z pokoi dwuosobowych bądź studiów dla 5 lub 6 osób. Każdy oferowany pokój posiada własną łazienkę jak i telewizję i internet. Proponujemy też wyżywienie w postaci przepysznych dań kuchni polskiej bądź regionalnej a także posiłki zgodne z dietą stosowaną przez gości. Zajmujemy się także organizacją imprez okolicznościowych oraz wycieczek. Pensjonat zlokalizowany jest w pięknej, cichej okolicy w sąsiedztwie atrakcji turystycznych. Więcej informacji znaleźć można na stronie.