Podobne strony

 • Serwis branżowy

  Lasy, przemysł drzewny
  Serwis branżowy o drewnie, w którym znajdziemy m.in. newsy branżowe, katalog firm wzbogacony o wyszukiwarkę, opisy technologii, tablicę ogłoszeń, informacje o targach i konferencjach, a także szereg publikacji.
 • Centrum Recyclingu Palet "Wopal"

  Opakowania drewniane
  Firma zajmuje się sprzedażą, kupnem oraz odnawianiem palet drewnianych i europalet, a także recyclingiem drewnianych odpadów opakowań poprodukcyjnych. Obszar działania kraj i Europa. Na stronie więcej szczegółów na temat firmy, jej oferta i formularz zamówienia.
 • Paletex

  Branże inne
  Strona firmy produkującej i handlującej nowymi oraz używanymi paletami (euro i innymi), a także zajmującej się skupem oraz renowacją palet używanych i uszkodzonych. Więcej szczegółów - na stronie.
 • ADAPOL

  Lasy, przemysł drzewny
  Firma produkuje i sprzedaje palety drewniane, elementy paletowe i inne wyroby z drewna. Oferuje też wyrób palet na wymiar i usługi transportowe. Na stronie: o firmie, oferta, cennik i kontakt.
 • EMB Sp. z o.o.

  Opakowania z tworzyw sztucznych
  Działalność firmy opiera się głównie na handlu zagranicznym w branży owocowo-warzywnej. Obecnie firma posiada w swojej ofercie palety i skrzyniopalety Dolav, worki aseptyczne Aran, przecier marchwiowy i aroniowy, aromaty i koncentraty owocowe.


:: Producent euro palet - saspalety.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://saspalety.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasza firma ma świadomość, że w relacjach biznesowych najważniejszy jest konsument, dlatego do każdego naszego klienta podchodzimy indywidualnie. Fachowość oraz elastyczność sprawiły, że mamy doświadczenie we współpracy z kontrahentami zarówno z zagranicy, jak i z Polski. W ofercie naszej firmy znajdą Państwo palety EUR-EPAL produkowane wyłącznie z wysokiej jakości drewna.