Podobne strony

 • Psychoterapia Częstochowa

  Medycyna i zdrowie
  Psycholog, psychoterapeuta O. Mazelewska- Sokołowska oferuje usługi psychoterapeutyczne w gabinecie w Częstochowie. Psychoterapia jest oferowana wszystkim tym którzy przechodzą kryzysy w swoim życiu osobistym lub rodzinnym, cierpią z powodu nerwicy lub depresji czy też innych dolegliwości czy problemów natury psychologicznej. Psycholog, psychoterapeuta zaprasza rodziny lub małżeństwa. Na stronie artykuły m.in. opis na czym terapia małżeńska i par polega.
 • Psychoterapia i pomoc psychologiczna w Częstochowie

  Medycyna i zdrowie
  W centrum Mandala prowadzimy psychoterapię indywidualną i grupową dla osób dorosłych i młodzieży, terapię par i małżeństw. Osoby zainteresowane rozwojem osobistym zapraszamy również na warsztaty terapeutyczne oraz psychoedukacyjne.
 • Psychoterapia i pomoc psychologiczna w Częstochowie

  Medycyna i zdrowie
  Centrum Psychoterapii Mandala prowadzi psychoterapię osób dorosłych oraz młodzieży, terapię par oraz małżeństw. Psychoterapeuci Mandali prowadzą zarówno terapię indywidualną jak i grupową, warsztaty oraz treningi rozwojowe, psychoedukację.Pracują w nurcie Gestalt oraz poznawczo - behawioralnym.


:: Psychoterapia w Częstochowie ::

Nasza ocena:
Adres: www.centrummandala.com

Ulica: aleja Wolności 22

Miasto: Lubomia
Kod: 42-200
NIP:

Telefon:
Opis:

Centrum Mandala w Częstochowie jest miejscem, w którym możesz znaleźć pomoc i wsparcie jeśli cierpisz na trudności emocjonalne i psychiczne. Jej oferta dotyczy osób powyżej 14 roku życia, którym trudno jest samodzielnie poradzić sobie z własnymi trudnościami typu: depresja, stany lękowe, obniżone samopoczucia, trudności w relacjach. Zapraszamy.