Podobne strony

 • Hotel Exbud

  Wrocław
  Na terenie centrum biurowo-hotelowego znajduje się restauracja, salon fryzjerski, solarium, biuro podróży, zaplecze konferencyjne oraz klub muzyczny. Można tutaj również zorganizować różnego rodzaju spotkania, imprezy okolicznościowe, cateringi. Na stronie znajdziesz cennik, mapkę, zdjęcia; możliwość złożenia rezerwacji.
 • Salon Fryzjersko-Perukarski "Tresa"

  Salony fryzjerskie
  Internetowe zaproszenie do salonu fryzjerskiego oferującego klientom i klientkom kompleksowe usługi fryzjerskie. Oprócz tego salon zaprasza do gabinetu masażu i medycyny naturalnej, salonu perukarskiego, salonu kosmetycznego i solarium.
 • Salon Fryzjerski "Hair-Studio"

  Salony fryzjerskie
  Salon Fryzjerski Krystyny Abramowicz świadczy usługi fryzjerskie damsko-męskie. Nowoczesne podejście do fryzjerstwa pozwala na zadowolenie nawet najwybredniejszych klientów. Strona prezentuje m.in. próbki fryzur stworzonych w salonie.
 • Fryzjerstwo w Otwocku

  Salony fryzjerskie
  Lista salonów fryzjerskich w Otwocku.
 • Salon Fryzjerski "Mariusz"

  Salony fryzjerskie
  Wizytówka salonu fryzjerskiego. Salon damsko-męski wykonuje usługi strzyżenia, farbowania i balejażu.


:: Salon fryzjerski Inspiracja Ewa Lewandowska ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.inspiracja-wloclawek.pl/

Ulica: Stanisława Moniuszki 1

Miasto: Włocławek
Kod: 87-800
NIP: 8882883660

Telefon: 665715404
Opis:

Inspiracja to salon fryzur, który już od dłuższego czasu działa we Włocławku. W salonie Inspiracja pracują sami specjaliści w swojej dziedzinie, z chęcią udzielający porad swoim licznym klientom. Jeżeli zatem kogoś interesuje fryzjer męski lub koloryzacja we Włocławku, salon Inspiracja jest to znalezienia przy ul. Moniuszki 1, 87-800 Włocławek. Jest to miejsce, w którym każdy może się zrelaksować i zadbać o swoją fryzurę!