Podobne strony

 • Kancelarie.info.pl - adwokat, notariusz, radca prawny, windykacja...

  Serwisy prawnicze
  Serwis Kancelarie.Info.PL powstał z myślą o osobach prywatnych jak i firmach poszukujących wszelkiego rodzaju pomocy prawnej (kancelarie radców prawnych, adwokackie, notariusze) lub szeroko pojętych usług finansowych (obsługa rachunkowa, doradztwo podatkowe, doradztwo inwestycyjne, windykacja). Podział według kategorii działań oraz podział regionalny całego kraju umożliwiają szybkie i sprawne wyszukanie interesującej firmy / grupy firm.
 • Krakowska Kancelaria Adwokacka - Aleksandra Gawin-Bławat

  Prawo i podatki
  Kancelaria oferuje kompleksową, stałą oraz doraźną obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz osób fizycznych. Specjalizuje się w pawie: gospodarczym, handlowym, cywilnym, karnym, spadkowym. Kancelaria współpracuje z grupą profesjonalnych współpracowników (doradcy podatkowi, tłumacze przysięgli, biegli księgowi, notariusz) dzięki czemu może zaoferować również pełen zakres usług dodatkowych/około prawnych.
 • Adwokat Kraków - Eleonora Tubis - porady prawne

  Prawo i podatki
  Witryna internetowa kancelarii adwokat Eleonory Tubis w Krakowie zawiera szczegółowe informacje o zakresie prowadzonej przez kancelarię działalności, a w tym o rodzajach prowadzonych spraw cywilnych, rodzinnych, karnych, jak również z innych dziedzin prawa w języku polskim, rosyjskim i litewskim. Strona ponadto zawiera krótki życiorys adwokat Eleonory Tubis z informacjami o jej wykształceniu oraz doświadczeniu zawodowym.
 • ADWOKACI SJS Prawnik kraków

  Firmy wg branży
  Kancelaria prawna SJS Adwokaci Stępniewska-Janowska Sieniawski to przede wszystkim połączenie wiedzy i doświadczenia, które dają gwarancję i całościową pomoc zawsze, kiedy jest to konieczne. Ktokolwiek, kto znalazł się w kłopotliwej sytuacji legislacyjnej i potrzebuje fachowej pomocy, na pewno ją u nas odnajdzie.Sporządzamy kompletną dokumentację, aby wiedzieć, które środki najlepiej się wypróbują w danej sytuacji. Pracujemy dokładnie z regulaminem karnym, ale jednakowo ważne jest dla nas zachowanie etyki profesjonalnej. Więcej nowości na naszej stronie internetowej:
 • Mateusz Pieczka Adwokat w Krakowie i w Oświęcimiu

  Prawo i podatki
  Kancelaria Adwokacka adwokata Mateusza Pieczki specjalizuje się w obsłudze klientów indywidualnych,w tym przedsiębiorców, w sprawach z zakresu prawa gospodarczego, cywilnego, karnego i rodzinnego. Adwokat zapewnia kompleksową obsługę - sądową i pozasądową - m.in. w sprawach związanych z błędami w sztuce medycznej, wypadkowością komunikacyjną (odszkodowania, postępowania karne), o rozwód, o zapłatę. Kancelaria gwarantuje także wsparcie w zakresie rejestracji oraz obsługi prawnej (porady)firm.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: APG Kancelaria Adwokacka ::

Nasza ocena:
Adres: apgkancelaria.pl

Ulica: ul. Krzemionki 24/7

Miasto: Kraków
Kod: 30-525
NIP: 592-205-86-54

Telefon:
Opis:

Adwokat w Krakowie. Kancelaria prawna działająca od 2015 r. oferuje usługi prawne dla przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Adwokat udziela porad prawnych, reprezentuje klientów na drodze sądowej, sporządza umowy, regulaminy, statuty, opinie prawne, pisma procesowe i inne dokumenty. Kancelaria adwokacka działa głównie w obszarze prawa cywilnego, gospodarczego, spadkowego, rodzinnego, autorskiego. Specjalizuje się w sądowej ochronie dóbr osobistych, zwłaszcza dobrego imienia i prywatności.