Podobne strony

 • Elipsa Sp. z o.o.

  Owoce i warzywa
  Na stronie przedstawia się firma zajmująca się przetwórstwem ziemniaków, w wyniku którego otrzymuje skrobię, susze (kostka i grys) oraz spirytus ziemniaczany. Ponadto wytwarza gotowe mieszanki spożywcze (pyzy, kluski śląskie, placki ziemniaczane, knedle i racuchy) jak również susz prażynkowy (pellet) i prażonki.
 • KWL - kominki i piece

  Kominki
  Portal kominkowy KWL.pl zawiera wiele informacji na temat urządzeń grzewczych. W serwisie galeria kominków i najlepsze salony kominkowe w Polsce. Dla miłośników kominków poradnik kominkowy z praktycznymi informacjami na temat budowy i użytkowania kominka.
 • kolektory słoneczne - pompy ciepła - buforowanie

  Technika grzewcza
  Dobór i instalacja kolektorów słonecznych pomp ciepła kotłów. Jak uniknąć skutków podwyżek cen gazu i oleju? Jak zyskiwać na ogrzewaniu, kiedy drożeje energia? Który z naszych sposobów wykorzystasz żeby obniżyć swoje rachunki o połowę? AMERIGO ENERGIA ODNAWIALNA Buforowanie Ciepła - Systemy Solarne - Pompy Ciepła www.amerigo.com.pl ul. Magazynowa 4 Kielce 25-565 tel. 041 314-32-50 kom. 511-415-599
 • kotły parowe

  Dom i wnętrza
  Kocioł a kocioł to różnica -zasada ta powoduje,że wybierając kocioł grzewczy trzeba dokładnie zapoznać się z możliwościami technicznymi.Najnowsze kotły posiadają palniki retortowe nowej generacji, które pracują zupełnie inaczej niż te starsze, a zatem ich wydajność jest w tym przypadku dużo lepsza. Palniki retortowe te nowe wypiętrzają podawane paliwo a nie jest odo dopychane - jak w starszych - tłokami, wskutek czego zagęszcza się.Palniki Brucer wykonane są z żeliwa o podwyższonej żywotności.
 • DYSTRYBUTOR NATURALNEGO OPAŁU skład węgla

  Firmy wg branży
  Firma Vagel z siedzibą w Szemudzie w województwie pomorskim to rzetelny oraz godny polecenia dystrybutor naturalnego opału i ekologicznych kotłów. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi dostawcami kwalifikowanego paliwa stałego dla nowoczesnych kotłowni, firma może zaproponować najwyższej jakości paliwo spełniające wymagania nowoczesnych pieców retortowych, tłokowych, szufladowych, rusztowych, gwarancyując utrzymanie wysokich parametrów energetycznych. Powodzenie firmy opiera się głównie na chęci sprostania oczekiwaniom klientów stałych i przyszłych poprzez dostarczanie najlepszego opału w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo firma proponuje biegłą i fachową pomoc w doborze markowych kotłów grzewczych, zapewniając ich całościowy montaż. Więcej wiadomości znajdą Państwo na stronie internetowej.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Pellet drzewny dystrybucja polska ::

Nasza ocena:
Adres: https://biopellet.pl/

Ulica:

Miasto: Ciechanowiec
Kod:
NIP:

Telefon: 539303006Kategorie:

Opis:

Na naszej stronie znajdziesz wszystko co potrzeba aby ogrzać dom jednorodzinny pelletem. Sam pellet, kominki na pellet, kotły na pellet, Piece co. Nasz pellet jest w 100 % ekologiczny i bezpieczny dla środowiska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dystrybucja na terenie całej Polski.