Podobne strony

 • Przedsiębiorstwo Przetwarzania Tworzyw Sztucznych "Bilplast"

  Tworzywa sztuczne
  Bilplast jest firma zajmującą się od ponad 20-tu lat przetwórstwem tworzyw sztucznych. Firma specjalizuje się w produkcji elementów do motoryzacji, wyrobów dla budownictwa i wyposażenia mieszkań. Firma gwarantuje wysoką jakość oferowanych przez siebie wyrobów.
 • HanYang - DMP Sp. z o.o

  Tworzywa sztuczne
  HanYang jest producentem części z tworzyw sztucznych, artykułów malarskich i ogrodniczych. Na stronach znależć można także katalog wyrobów, wieści z firmy oraz listę kooperantów.
 • Jarosz Converters

  Firmy wg branży
  Jarosz Converters - producent koszy gabionowych, gabionów, z gabionów można wykonywać piękne elewacje i ogrodzenia, umocnienia dna i brzegów rzek, dna morskiego. Mała architektura tu także znajdzie się zastosowanie dla gabionów. Wszystkie elementy do zabudowy gabionów są produkowane we własnym zakładzie produkcyjnym firmy, dlatego nie ma absolutnie żadnych ograniczeń co do formy czy wielkości gabionu. Każde zlecenie jest wykonywane na indywidualne zamówienie co pozwala zaoszczędzić materiał i sp
 • P.P.H.U. Rolmatex

  Maszyny specjalistyczne
  Prezentacja przedsiębiorstwa Rolmatex, specjalizującego się w sprzedaży nowych i używanych wózków widłowych, wózków paletowych, ręcznych wózków magazynowych oraz części zamiennych. Ponadto firma wykonuje usługi remontowe oraz usługi z zakresu obróbki skrawaniem. Na stronie zamieszczone są ogłoszenia giełdy sprzętu, jest także forum dyskusyjne.
 • ZSM URSUS Sp. z o.o.

  Inne
  Zakłady zajmują się obróbką metali. Na ich stronie obejrzeć można zdjęcia wybranych produktów z oferty (sprzęgła, tarcze, głowice itd.), a także zapoznać sie z wykazem oferowanych przez firmę usług (obróbka skrawaniem, plastyczna i cieplno-chemiczna).


:: www.ksboring.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.ksboring.pl

Ulica: ul.Notecka 9

Miasto:
Kod: 70-846
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Zachęcamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą centrum moblinej obróbki skrawaniem K.S. Boring s.c. z siedzibą w Szczecinie. Możemy się pochwalić kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, nowoczesnym zapleczem technologicznym a ponadto sztabem fachowców z kierunkowym wykształceniem. Proponujemy całodobową współpracę z przemysłem lądowym lub morskim a w zakres wykonywanych prac wchodzi roztaczanie otworów, frezowanie, toczenie, napawanie, szlifowanie, honowanie, tulejowanie, cięcie i frezowanie rur, regeneracja bloków silników, trasowanie bądź wiele innych. Więcej informacji znaleźć można na stronie.