Podobne strony

 • Przepisy kulinarne Wilbo

  Przepisy kulinarne
  Strona zawiera przepisy kulinarne na potrawy z ryb i owoców morza. Przepisy poselekcjonowane są w kategorie: śniadania, obiady, kolacje, przyjęcia pozwalające na szybki wybór interesującego i stosownego do pory dnia dania. Dodatkowo niektóre przepisy ozdobione są ładnymi zdjęciami gotowych potraw.
 • Przewodnik po restauracjach polskich

  Serwisy informacyjne
  Wybierasz się do restauracji w gronie ludzi bywałych w świecie, współpracowników lub kandydata/kandydatki na twoją drugą połowę, chcesz dobrze wypaść - zajrzyj do części poświęconej sztuce savoir vivre, a dowiesz się jak podać do stołu, przyrządzić karczochy, jeść pałeczkami i jakie powinno być prawidłowe zestawienie oraz przeznaczenie sztućców. Dla spragnionych informacji jak przyjmował w Gnieźnie Bolesław Chrobry cesarza Ottona III, w dziale zatytułowanym ciekawostki opis uczty. Ponadto w serwisie znajdziesz obszerny opis polskich restauracji, który pomoże ci wybrać konkretną kuchnię i miejsce gdzie chciałbyś spędzić przyjemnie czas i rozpieścić twoje kubki smakowe.
 • Tasman Fish Trading Sp. z o.o.

  Ryby - handel i usługi
  Strona firmy wyspecjalizowanej w przetwórstwie oraz handlu mrożonymi rybami słodkowodnymi i morskimi, wśród których przeważają gatunki szlachetne. Na stronie znajdziesz oferowanych produktów i usług oraz informace o firmie i jej oddziałach.
 • Delikatesy rybne

  Przemysł rybny
  W zamieszczonej na stronie ofercie znajdziesz owoce morza, ryby świeże, mrożone i wędzone oraz sałatki rybne. Dodatkowo na stronie znajdują się przepisy kulinarne.
 • Santorini Bar & Restaurant

  Restauracje
  Restauracja zaprasza na śniadania, obiady i kolacje przy świecach. Kuchnia grecka i śródziemnomorska. Zniżki dla studentów. Na stronie karta dań i informacje o restauracji.


:: www.krewetkisas.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.krewetkisas.pl

Ulica: Wapnica 1a

Miasto:
Kod: 73-132
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Zakład przetwórstwa krewetek i owoców morza PPH SAS mieści się w Suchaniu w województwie zachodniopomorskim. Jest to specjalistyczne, prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo powstałe w 1993 roku. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w przetwórstwie, dystrybucji jak również transporcie krewetek oraz owoców morza. Pozyskiwane produkty podlegają ścisłej kontroli, co gwarantuje najwyższą jakość i świeżość krewetek. Dysponujemy specjalistycznym zapleczem technologicznym i transportowym. Zapewniamy profesjonalną współpracę i korzystne ceny. Więcej informacji na naszej witrynie internetowej.