Podobne strony

 • HASCON Biuro Rachunkowe Halina Smreczyńska

  Biura_rachunkowe
  Projesjonalne usługi księgowe w zakresie pełnej księgowości, PKPiR, ryczałtu ewidencjonowanego, obsługi kadrowo-płacowej (Płatnik). Biuro prowadzone jest przez doświadczonego księgowego z ponad 20-letnim stażem na stanowisku głównego księgowego i dyrektora finansowego.
 • Biuro Rachunkowe "Anteris"

  Biura_rachunkowe
  Biuro Rachunkowe „ANTERIS” oferuje profesjonalne usługi księgowe małym i średnim przedsiębiorstwom. Kompleksowość naszej oferty polega na obsłudze firm w zakresie rachunkowości, podatków, prawa gospodarczego oraz kadr i płac.
 • Biuro Rachunkowe AB-OVO

  Serwisy informacyjne
  Zniżki dla nowych firm, -Prowadzenie Ksiąg Handlowych -Doradztwo prawno podatkowe -Dotacje unijne
 • Biuro rachunkowe kraków - Luka s.c.

  Ekonomia
  Nasze Biuro rachunkowe rozpoczęło swoją działalność w Krakowie w 1993 roku w formie spółki cywilnej. Od początku naszej działalności szczególną wagę kładziemy na jakość świadczonych przez nas usług. Posiadamy odpowiednie uprawnienia do kompleksowej obsługi wszelkich podmiotów gospodarczych, jesteśmy zarejestrowani w Krajowej Izbie Doradców Podatkowych nr wpisu 01140. Jeżeli poszukujecie osób, którym możecie zaufać i powierzyć prowadzenie swojej księgowości zapraszamy do naszego biura.
 • biuro rachunkowe Kraków

  Ekonomia
  Biuro rachunkowe Benefit to zespół posiadających bogate doświadczenie w dziedzinie usług księgowych specjalistów: prowadzenie rachunkowości, płac i rozliczanie podatków. Specjalizujemy się w dostarczaniu usług przede wszystkim dla spółek małych i średniej wielkości. Działamy na obszarze Krakowa i okolic, zatem jeżeli poszukujesz obecnie godnego zaufania biura rachunkowego w tym regionie to zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.


:: rachunkowosckrakow.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://rachunkowosckrakow.pl/

Ulica: al. Kijowska 40 /3

Miasto: Kraków
Kod: 30-079
NIP: 6761194529

Telefon: 12 421 48 10
Opis:

Wszechstronne usługi księgowe i biegłe doradztwo w zakładaniu firm oferuje Biuro Rachunkowe mgr inż. Jolanta Krzyształowska w Krakowie. Zakres naszych usług obejmuje prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, ewidencji przychodów dla celów ryczałtu i karty podatkowej, pełną księgowość - rozliczanie firm o dowolnym profilu działalności, sporządzanie deklaracji VAT / CIT / PIT, a także prowadzenie spraw kadrowo-płacowych. Nasze biuro ma ubezpieczenie w zakresie usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony i do kontaktu!