Podobne strony

 • Psychofit - Gabinet Psychoterapeutyczny

  Medycyna i zdrowie
  Psychoterapeuta w Mikołowie - terapia indywidualna, konsultacje, rozwój osobisty, trening procesów poznawczych.
 • Psychoterapeuta Katowice

  Medycyna i zdrowie
  Pracownia "Jabłoń" profesjonalnej psychoterapeutki Małgorzaty Rychert-Kita z Katowic. Pomoc psychologiczna dla osób z problemami emocjonalnymi, partnerskimi, zawodowymi, z zaburzeniami nerwicowymi i dolegliwościami psychosomatycznymi. Psychoterapia prowadzona jest w oparciu o założenia uznanej terapii Gestalt stworzonej przez niemieckiego uczonego Fritza Perlsa. Spotkania dla osób indywidualnych i dla par odbywają się w Katowicach.
 • MONIKA HYPER-OCHALIK klinika psychiatrii i psychoterapii Katowice

  Medycyna i zdrowie
  Lekarz psychiatra oraz psychoterapeuta Monika Hyper-Ochalik proponuje wnikliwą diagnozę oraz terapię opartą na zrozumieniu, zaufaniu i współpracy. Pragnie pomagać Pacjentom w przezwyciężaniu trudności życiowych i problemów psychiatrycznych, by pomóc im cieszyć się pełnią życia. Prowadzi: farmakoterapię, psychoterapię grupową i indywidualną, leczenie depresji i nerwic oraz zaburzeń psychotycznych. Ze wsparcia terapeuty korzystać mogą zarówno osoby prywatne, jak również placówki oświatowe, szkoły i przedszkola. Na stronie internetowej mieści się więcej informacji oraz pełna oferta.
 • Psychoterapia i Pomoc Psychologiczna - Katowice

  Medycyna i zdrowie
  Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna dla osób dorosłych, znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, poszukujących wsparcia a także zmagających się z problemami emocjonalnymi, nerwicowymi, osobowościowymi, psychosomatycznymi i innymi objawami wywołującymi cierpienie i potrzebę powrotu do wewnętrznej równowagi. W zakres oferowanych usług wchodzą m. in. : psychoterapia indywidualna, psychoterapia par, konsultacje i pomoc psychologiczna, psychoterapia on-line. Pracownia Rozw
 • Psychoterapeuta Katowice

  Medycyna i zdrowie
  Pomoc psychoterapeutyczna nie jest jedynie dla osób „zaburzonych”. Każdy z nas może potrzebować w pewnym momencie życia pomocy psychoterapeuty. Gabinet psychoterapeutyczny oferuje – psychoterapia indywidualna – dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz psychoterapia dla rodzin i par. Konsultacje seksuologa i psychologiczne. Coaching i szkolenia.


:: Psychoterapeuta, psycholog online, terapia gestalt ::

Opis:

Psychoterapeuta i psycholog online, pomoc psychologiczna w ujęciu terapii gestalt. Jeżeli doświadczasz problemów emocjonalnych, trudności interpersonalnych, poczucia braku sensu, kryzysów - jako psychoterapeutka podam Ci swoją pomocną dłoń. Dzięki terapii gestalt staniesz się bardziej świadomy, weźmiesz życie w swoje ręce i będziesz aktywnie dokonywać pozytywnych zmian w swoim życiu. Psychoterapia prowadzona jest zarówno w gabinecie w Katowicach, jak i również przez internet - online.