Podobne strony

  • Stimeo - sprzedaż domków i altan ogrodowych

    Sklepy internetowe
    Nasza firma Stimeo ze Szczecina oferuje Państwu szeroką gamę domków drewnianych, jakie są tworzone z wyselekcjonowanego drewna świerku północnego. Proponujemy Państwu małe domki drewniane do ogrodu, jakie doskonale integrują się z zielonym otoczeniem. Są to obiekty, jakie nie posiadają budowy szkieletowej, a ich konstrukcję nośną tworzą wyłącznie ściany. Posiadamy domki ogrodowe w minimalistycznym stylu, jak i również o interesującym poziomie wzornictwa.
  • Kriswood

    Firmy wg branży
    Drewniane altany ogrodowe po dłuższej przerwie ponownie powracają do mody, dlatego też warto jak najszybciej sprawdzić co ma do zaoferowania nasz producent. Od bardzo wielu lat oferujemy nowoczesne drewniane domki letniskowe, które mogą odmienić oblicze nawet najbardziej ponurych posesji. Dla naszej firmy najważniejszym priorytetem jest zadowolenie i satysfakcja klientów, dlatego też oferujemy wyłącznie wysokiej jakości drewniane domki ogrodowe, które w swojej cenie i w swojej klasie nie mają so


:: Wooder - sklep online z drewnianą architekturą ogrodową ::

Nasza ocena:
Adres: https://www.wooder.com/

Ulica: Rysia 1/1

Miasto: Wrocław
Kod: 53-656
NIP: 783-174-81-99

Telefon: 713 741 688
Opis:

Wooder to sklep internetowy, w którym można zakupić drewniane artykuły do domu i ogrodu. Są tu dostępne między innymi domki ogrodowe, płoty drewniane, altanki, pawilony, drewutnie, pergole i donice.
Wooder to sklep wysyłkowy. Dostarczamy nasze produkty w każde miejsce w Polsce za pomocą firmy kurierskiej.