Podobne strony

  • INTERBIURO space plan

    Firmy wg branży
    Jeżeli planują Państwo przystąpić do organizacji biura lub powierzchni komercyjnej, warto pomyśleć o zatrudnieniu profesjonalnego biura architektonicznego, które pomoże wybrać najkorzystniejsze rozwiązania. Przedsiębiorstwo Interbiuro z Warszawy sprawi, że planowane przestrzenie będą efektywne, komfortowe w użytkowaniu oraz przyjazne pracownikom albo klientom. Świadczymy wielofunkcyjne usługi architektoniczne, projektowe, wykonawcze oraz nadzorcze.
  • www.jumar2.com.pl

    Firmy wg branży
    Kompleksową aranżacją powierzchni biurowych w ramach prac remontowo-budowlanych zajmuje P.P.H.U. JUMAR II Jerzy Tworek z Morawicy. Na rynku działamy od 1997 r., zlecenie realizując na obszarze całej Polski, ze szczególnym uwzględnieniem Warszawy, gdzie w ostatnich latach byliśmy podwykonawcą wielu inwestycji. Specjalizujemy się w pracach wykończeniowych i modernizacji obiektów użyteczności publicznej, biurowej oraz mieszkalnej. Jesteśmy terminowi, wszelkie prace przeprowadzamy z najwyższą starannością, dużą uwagę przywiązując do detali i gwarantując wysoką jakość prac. Zapraszamy do współpracy!


:: interbiuro.pl ::

Nasza ocena:
Adres: www.interbiuro.pl

Ulica: Rakowiecka 30, paw.1

Miasto: Warszawa
Kod: 02-528
NIP: 5262306091

Telefon: 22 570 82 00
Opis:

W Warszawie swoją siedzibę posiada firma Interbiuro, która od 1999 roku specjalizuje się w projektowaniu i realizowaniu powierzchni biurowych w Warszawie i Wrocławiu. Zajmujemy się aranżacją, montażem wyposażenia, remontami a oprócz tego proponujemy nadzór nad prowadzonymi pracami ogólnobudowlanymi czy też zarządzanie projektem inwestycyjnym. Zaufało nam już wielu klientów, a z dotychczasowymi realizacjami mogą się Państwo zapoznać na naszej witrynie. Oferujemy korzystne warunki współpracy, profesjonalizm na każdym etapie oraz szeroki zakres usług. Więcej informacji znaleźć można na stronie.