Podobne strony

 • MK Cafe Sailing Team

  Łódki
  Serwis poświęcony regatowemu żeglarstwu zawodowemu,zawiera: aktualne informacje z imprez i zawodów łącznie ze zdjęciami,kalendarz imprez,publikacje prasowe,światowy ranking sterników,i wiele innych informacji.
 • MK Cafe Cup

  Szachy
  Serwis informacyjny Międzynarodowego Turnieju Szachowego Koszalin '99 - organizator, sponsor, historia turnieju, aktualności.
 • Paralotnie Foto-Serwis, kilkadziesiat zdjęć paralotni

  Paralotniarstwo
  Paralotnie Foto-Serwis, to kilkadziesiąt zdjęć paralotni, tapety, wygaszacze, kilka informacji o samym sporcie, bezpieczeństwie i wiele lików do polskich i zachodnich stron paraglidingowych.


Tu jesteś » Strona główna » Rozrywka

:: Klif Gdynia - galeria handlowa, centrum handlowe ::

Nasza ocena:
Adres: https://gdynia.klif.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Chcesz odwiedzić Apart w Gdyni i kupić pierścionek dla ukochanej? A może interesuje Cię Ryłko w Gdyni i eleganckie buty dla mężczyzn? A może wolisz zmysłową bieliznę kupowaną w Calzedonia w Gdyni? Wszystkie te sklepy i wiele więcej oferuje Ci Gdynia w Klif. To centrum handlowe, które spełni wszystkie Twoje oczekiwania. To tu do 4f idą sportowcy z Gdyni, Ecco w Gdyni oferuje w swoim lokalu buty najwyższej jakości. I czy można dostać gdzieś piękniejsze ubrania niż w Monnari w Gdyni?