Podobne strony

 • OKNO-SIL - Uszczelnianie i naprawa okien

  Okna, drzwi
  Uszczelnianie i naprawa okien na terenie całego kraju. Nie musisz wymieniać starych okien, można je skutecznie naprawić i uszczelnić. Firma oferuje 10 lat gwarancji na uszczelkę.
 • WWM

  Firmy wg branży
  Zapraszamy Państwa serdecznie do zapoznania się z propozycją firmy WWM z Zagościńca. Przedsiębiorstwo już od kilkunastu lat zajmuje się produkcją wysokiej klasy stolarki otworowej. W ofercie firmy znajdą Państwo bogaty wachlarz okien standardowych, dźwiękoszczelnych oraz energooszczędnych. Dostępne są również drzwi wewnętrzne stalowe, aluminiowe, szklane jak i z PCV. Ofertę firmy dopełniają stylowe dekoracje i akcesoria okien jak i zabudowy tarasów.
 • Serwis okien,naprawa rolet i drzwi.

  Firmy wg branży
  Oferujemy szeroki zakres napraw okien,drzwi i rolet:naprawa okien,regulacja,konserwacja,czyszczenie,smarowanie okuć,wymiana klamek,wymiana uszczelek,przeróbki okien z otwieranych na uchylno-rozwierne,likwidowanie nieszczelności,montaż okuć antywłamaniowych,montaż pasków i linek,wymiana zwijaczy,wymiana ręcznych sterowań na elektryczne,regulacja ustawienia rolety
 • Naprawa okien rolet drzwi-Poznań,Luboń,Komorniki,Tulce,

  Firmy wg branży
  Wykonujemy pogwarancyjny serwis okien,rolet i drzwi,regulacje,konserwacje,naprawy,czyszczenie,smarowanie okuć,wymiana uszczelek,wymiana pasków,linekn i zwijaczy rolet,regulacja ustawienia rolety,wymiana silników i przeróbki z paska na silnik,doszczelnianie i wyciszanie okien i drzwi,wymiana i naprawa okuć drzwi,montaż rolet,roletek i moskitier,regulacja i wymiana zawiasów
 • www.kris-okna.pl serwis okien łódź

  Dom i wnętrza
  Firma Kris-Okna ma swoją siedzibę w Łodzi. Zajmuje się sprzedażą oraz montażem okien, drzwi, jak też parapetów. Dostępne są tu zarówno okna PCV, jak także aluminiowe oraz drewniane. Jeśli chodzi o drzwi, to znaleźć można tutaj drzwi wewnętrzne, jak również zewnętrzne. Oferowane produkty pochodzą od takich firm, jak m.in. Wikęd, Stolbud Włoszczowa, EKO OKNA. W firmie pracują fachowcy, co umożliwia zaoferowanie klientom również montażu zakupionych produktów. Ponadto, firma świadczy też usługi serwisowe. Aby dowiedzieć się więcej na temat oferty oraz obejrzeć galerie, warto zajrzeć na witrynę internetową firmy.


:: STOL-KAM kompleksowa renowacja i naprawa okien ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.serwis-okien.waw.pl

Ulica: Bielanska 4

Miasto: Warszawa
Kod: 00-085
NIP:

Telefon:
Opis:

Warszawska firma STOL-KAM wyspecjalizowała się w świadczeniu kompleksowych usług naprawy i renowacji okien oraz drzwi aluminiowych, drewnianych a także plastikowych wszelkich producentów. Działamy nieprzerwanie od 2007 roku co świadczy o naszym profesjonalnym podejściu do zleceń. Nasze usługi obejmują wymianę szyb, regulację okuć, konserwację, czyszczenie, montaż elementów dodatkowego wyposażenia, malowanie, wymianę elementów konstrukcyjnych oraz wiele innych.