Podobne strony

 • Fotobudka na imprezę

  Rozrywka
  Fotobudka to wspaniała rozrywka na Twoją imprezę.To zwariowana sesja zdjęciowa bez udziału fotografa,za to z mnóstwem gadżetów do wykorzystania, które pobudzą wyobraźnię i dostarczą wyjątkowych zdjęć, drukowanych w zaledwie w kilkanaście sekund! FOTOBOX uwieczni wyjątkowe chwile ze znajomymi zebrane również na płycie CD jako dodatkowa pamiątka. Może także spełniać funkcję powierzchni reklamowej dla firmy lub dekoracji dostosowanej do konwencji danej imprezy.
 • Fotomachina

  Firmy wg branży
  Fotokabina to urządzenie, dzięki któremu impreza będzie lepsza niż pozostałe. Fotobudki zapewniają udaną zabawę na długie chwile. Zdjęcia w nich można zrobić błyskawicznie. Fotobudkę można wynająć na terenie całej Polski.
 • Facebudka Wrocław

  Kultura i sztuka
  Jak urządzić niezapomnianą imprezę? Ogólna recepta na to niestety nie istnieje, jednak wiadomo już jak taką imprezę podrasować i sprawić, żeby zapamiętano ją na długi czas. Otóż w ostatnim czasie na polskim rynku pojawiła się fotobudka, czyli imprezowe urządzenie do robienia zdjęć z samowyzwalaczem. Obsługa jest banalnie prosta a zabawa przy robieniu zdjęć nie do opisania. Fotobudkę można wynająć na pewien czas, wraz z nią przyjeżdża asystent, który jest niezwykle pomocny w każdym momencie.
 • Fotobudka na imprezę

  Media i społeczeństwo
  Czy wiesz, że dzięki firmie Full of Fun z Rzeszowa możesz mieć na swej imprezie lub innym wydarzeniu wyjątkową fotograficzną budkę? Taka budka jest po dostarczeniu od razu gotowa do działania, każdy może sobie zrobić i od razu wywołać zdjęcie. Firma ta posiada bardzo ciekawą ofertę wypożyczenia takich budek, a także dostosowania ich pod tematykę imprezy, wydarzenia. Zobacz już teraz najnowszą propozycję tej firmy.
 • Fotobudka na studniówkę

  Firmy wg branży
  Crazyfocia.pl jest stroną internetową, na której zaprezentowana została foto budka. Oferta obejmuje wynajem foto budki na różnego rodzaju imprezy prywatne oraz otwarte, na wesele, czy też studniówkę. Foto budka wykonuje zdjęcia w kilka sekund, wyposażona jest także w ekrany GreenScreen, które posiadają funkcję przenoszenia gości w inne miejsce na ekranie. Oferta foto budki skierowana jest także do firm.


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Fotolustro fotobudka na imprezę wesele targi ::

Nasza ocena:
Adres: http://fotolustro.pro

Ulica:

Miasto: Toruń
Kod:
NIP:

Telefon: 510910025
Opis:

Fotolustro na Twoją imprezę, wesele, targi.
Największe w Polsce lustro o przekątnej 65 cali (przekątna samego ekranu) idealnym rozwiązaniem na urozmaicenie gościom czasu. Dzięki nam