Podobne strony

 • Medycyna i zdrowie
  W trakcie chłodnych miesięcy spada odporność naszego organizmu, warto więc szczególnie zadbać o to, by go wzmocnić. Zarówno w tym, jak i w szybkim wyleczeniu drobnych infekcji, pomoże Ci apteka internetowa Am24. Oferujemy obszerny katalog leków, suplementów witamin i minerałów oraz preparatów ziołowych i homeopatycznych. Ponadto, na stronie Am24 znajdziecie wiele ciekawych artykułów i porad dotyczących dbania o zdrowie, przydatną encyklopedię leków, oraz różnorodne kalkulatory medyczne.
 • Apteka Natalia - Twoja apteka intetnetowa

  Medycyna i zdrowie
  Tanie leki, suplementy diety czy kosmetyki z dostawą do domu? Dziś to nie tylko możliwe, wygodne ale i proste. Oferta warszawskiej - ogólnodostępnej apteki stacjonarnej na łamach apteki internetowej Natalia! Oferujemy nie tylko m.in. tanie leki bez recepty ale także fachowe wsparcie i pomoc farmaceutów z wieloletnim doświadczeniem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i aktywnego odwiedzania sklepu internetowego.
 • Kamagra bez recepty

  Medycyna i zdrowie
  Lekarstwa na potencję są na rynku dostępne w kilku typach. Leki można zażywać w odmianie między innymi gum do żucia i tabletek do rozpuszczania. Taka rozmaitość gwarantuje dowolność i wygodę w korzystaniu medykamentów na potencję. W aptece internetowej Erekcja.co zakupić można szalenie rozległą ilość leków na potencję bez recepty. Mogą one w ogromnym stopniu poprawić jakość życia erotycznego. Z ich powodu ponownie poczujesz się jak młodzieniec.


:: Apteka internetowa - aptekaopt.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://www.aptekaopt.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zajmujemy się w naszej Aptece OPT realizowaniem profesjonalnych oraz kompleksowych usług na rynku sprzedaży leków. Oferujemy leki bez recepty, leki dla dzieci. Posiadamy leki między innymi do stosowania przy takich problemach zdrowotnych jak grypa czy przeziębienie. W naszej aptece oferujemy również sprzęt medyczny jak termometry, inhalatory, a także różne rodzaje kosmetyków, które pochodzą od renomowanych marek.