Podobne strony

 • Magazyny wynajem

  Firmy wg branży
  Deweloper Panattoni specjalizuje się w projektach i budowie magazynów na wynajem, które realizują wszystkie wymagania, stosując nowoczesne rozwiązania technologiczne. Panattoni posiada swoje powierzchnie magazynowe w niemal wszystkich województwach, większych miastach kraju, na szczególną uwagę zasługują magazyny Mysłowice, magazyny małopolskie, czy magazyny Wrocław.
 • Magazyn do wynajęcia | Hotel dla rzeczy | EuroSelfStorage.pl

  Dom i wnętrza
  Euro Self Storage to firma proponująca samoobsługowe magazynowanie wszystkich rzeczy, które zalegają w piwnicach, komórkach lub pawlaczach. Oferujemy naszym klientom pomieszczenia magazynowe służące do przechowywania mebli oraz zbyt dużej ilości wyposażenia domu na czas remontu, podróży czy przeprowadzki oraz w celu zaprowadzenia generalnych porządków. Do pomieszczeń wynajmowanych przez klientów zapewniany całodobowy oraz nieograniczony dostęp.
 • Less Mess Storage - magazyny samoobsługowe

  Firmy wg branży
  Sieć magazynów samoobsługowych w Europie Środkowo - Wschodniej. Magazyny Less Mess to nowoczesne, w pełni bezpieczne i utrzymane w wysokim standardzie obiekty. Misją firmy jest dostarczanie bezpiecznej, wygodnej dla klientów oraz efektywnej kosztowo usługi samoobsługowego przechowywania rzeczy.
 • Magazyn do wynajęcia

  Firmy wg branży
  Serwis internetowy Magazyny Polska pomaga wydatnie swym klientom w zakupie lub wynajęciu magazynów lub hali na terenie całego kraju. Posiada on spore doświadczenie na rynku., stanowi on platformę pośrednicząca miedzy przedsiębiorcami a osobami oferującymi swe hale, obiekty przemysłowe, magazyny. Dzięki temu można szybko i sprawnie znaleźć najlepsze dla siebie miejsca w wybranym przez siebie regionie kraju.
 • 4RENT wynajem biura warszawa

  Firmy wg branży
  Zapraszamy Państwa do zapoznania się z atrakcyjną propozycją agencji nieruchomości 4Rent.pl. Nasza działalność obejmuje doradztwo dla klienta biznesowego w zakresie wynajmu oraz sprzedaży nieruchomości komercyjnych. W naszym katalogu znajdą Państwo wiele magazynów, hal, lokali użytkowych, które można przeznaczyć na różnego rodzaju działalność. Aktualnie w naszej bazie znajduje się kilka tysięcy ofert! Zapewniamy indywidualne podejście do klienta, terminowość, uczciwość oraz rzetelność. Więcej wiadomości o naszej firmie i naszej działalności mieści się na stronie internetowej, zachęcamy do jej odwiedzenia.


:: Magazyny Samoobsługowe - sejfboksy.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://sejfboksy.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Prowadzona przez nas firma jest miejscem, dzięki któremu mogą Państwo wynająć dla siebie wysokiej jakości sejfboksy. Można w takich pomieszczeniach magazynowych przechowywać meble, sprzęt sportowy, elektroniczny, książki, sprzęt RTV i AGD, komputerowy, ubrania, narzędzia, materiały reklamowe, zabawki, jak i dokumenty bieżące i archiwalne. Zapewniamy ochronę mienia, atrakcyjne ceny za wynajem.