Podobne strony

  • Kancelaria Prawno Patentowa dr Wojciech Tabor

    Rzecznicy patentowi
    Strona kancelarii rzecznika patentowego dra Wojciecha Tabora. Zajmuje się ona m.in. zgłaszaniem znaków towarowych, patentów, wzorów zdobniczych i użytkowych w Polsce i za granicą, wydawaniem opinii prawnych oraz innymi usługami w zakresie własności intelektualnej. Na stronie szczegółowe informacje o zakresie świadczonych usług, dane na temat pracowników firmy oraz podstawowe wiadomości z zakresu ochrony własności przemysłowej.
  • Ego-PATENT Kancelaria Patentowa Jan Kunicki

    Rzecznicy patentowi
    Kancelaria zajmuje się ochroną własności przemysłowej i zwalczaniem nieuczciwej konkurencji. Rejestruje znaki towarowe (firmowe) i wzory przemysłowe. Uzyskuje patenty na wynalazki i prawa ochronne na wzory użytkowe wyrobów. Szczegóły - na stronie.


Tu jesteś » Strona główna » Prawo i podatki

:: Umowa o zakazie konkurencji - zakaz-konkurencji.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://zakaz-konkurencji.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zakaz-konkurencji.pl to blog o tematyce prawniczej, skupiającej się na zagadnieniach takich jak umowa o zakazie konkurencji, umowa o zachowaniu poufności, zakaz konkurencji w umowie cywilnoprawnej oraz umowie o pracę. Autorem porad jest Iwo Klisz, prawnik z Wrocławia prowadzący kancelarię świadczącą usługi z zakresu prawa pracy, prawa gospodarczego i prawa spółek.