Podobne strony

 • Melilot Sp. z o.o. - Chirurgia Plastyczna

  Chirurgia plastyczna
  Propozycja nie tylko dla kobiet, ale również dla mężczyzn. Lecznica jest specjalistycznym Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej zatrudniającym specjalistów chirurgii plastycznej i dermatologii. Specjalizuje się w chirurgii estetycznej i kosmetologii lekarskiej w pełnym zakresie współczesnych możliwości, jakie te dziedziny medycyny oferują (nos, uszy, powieki, piersi, blizny, włosy - mikroprzeszczepy, odsysanie tłuszczu - lipoplastyka); informacje o operacjach i samej lecznicy. Zakład pomaga zorganizować pobyt w okresie leczenia.
 • KosMedica

  Dermatologia
  Serwis gabinetu kosmetyki lekarskiej. Oferuje zabiegi głębokiego złuszczania naskórka, pielęgnacji ciała oraz inne specjalistyczne usługi.
 • lek. med. Radosław Śpiewak

  Lekarze, gabinety
  Lubelski specjalista w dziedzinie dermatologii oraz naukowiec przedstawia swoje doświadczenie zawodowe, przebieg pracy naukowej związanej z chorobami skóry oraz alergiami, pracę w Instytucie Medycyny Wsi; ponadto nieco zdjęć i kolekcja krawatów (strona głównie w języku angielskim).
 • dr n. med. Paweł Rebandel

  Lekarze, gabinety
  Warszawski specjalista alergolog, dermatolog i wenerolog informuje o prowadzonej praktyce lekarskiej - prywatny Gabinet Dermatologiczny i Alergologiczny; linki medyczne z akcentem na alergologię.
 • Łuszczyca - sposoby leczenia

  Łuszczyca
  Strona poświęcona łuszczycy (Psoriasis) oraz sposobom jej leczenia - odpowiednie odżywianie, zioła, akupresura, urynoterapia, sól iwonicka, Vilcacora, metoda psychotroniczna, aspekty psychologiczne choroby i terapii; artykuły prasowe, wypowiedzi autorytetów (Górnicka, Kwaśniewski, Senicz, Hay), linki do stron o łuszczycy.


:: Makijaż permanentny niska cena w krakowskim Dermed - krakow.dermed.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://krakow.dermed.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Nasze centrum medycyny estetycznej pozwala na odmłodzenie całego ciała innowacyjnymi technologiami w Krakowie. Proponujemy Państwu mezoterapię w wersji igłowej oraz bezigłowej, botoks na zmarszczki i inne sprawdzone wypełniacze, terapie laserowe, czy nawet przeszczep włosów. Rozwijamy również z powodzeniem dział ginekologii estetycznej i makijażu permanentnego.