Podobne strony

 • "Forma" - Przedsiębiorstwo Techniczno-Produkcyjne

  Obuwie
  Firma produkuje obuwiea męskie (sezonowe i całoroczne) ze skór naturalnych. Na stronie znajdziesz zdjęcia oferowanych produktów.
 • Prima Moda

  Obuwie
  Strona poświęcona modnym butom damskim i męskim oraz trendom obowiązującym w światowej modzie obuwniczej. Obejrzysz tu aktualną ofertę ze zdjęciami, opisami i cenami, a także znajdziesz informacje o firmie i sieci jej sklepów.
 • EVA-DAR Czempiel

  Obuwie
  Strona sklepu obuwniczego oferującego buty damskie, męskie i młodzieżowe oraz środki czystości do nich. Znajdziesz tu informacje o firmie i jej ofercie, przydatne porady, a także dowiesz się jak dojechać do sklepu. Zamówisz też obuwie przez internet.
 • AleButy.pl

  Obuwie
  Sklep internetowy z szeroką ofertą obuwia. Buty dla kobiet, mężczyzn i młodzieży. Zilustrowany zdjęciami towar jest szczegółowo opisany, a strona przejrzysta i prosta w nawigacji.
 • Sklep internetowy z butami MUSTANG

  Obuwie
  Sklep internetowy z markowym obuwiem. Bogaty asortyment butów, najnowsze trendy mody. Buty damskie i męskie. Buty sportowe i wizytowe.


:: Ręcznie Robione Włoskie Buty - PeppeShoes ::

Nasza ocena:
Adres: https://peppeshoes.com

Ulica: ul. Pijarska 21

Miasto: Kraków
Kod: 31-024
NIP:

Telefon: 509710619
Opis:

Jesteś w miejscu stworzonym dla każdego nowoczesnego mężczyzny, gdzie powstają projekty łączące niepowtarzalny styl i najlepsze wykonanie. Uzależniające kolory, różnorodność wzorów, skór i wykończenia jest tym co stanowi o wyjątkowości mojej marki. Tworzę w zamiłowaniu do niebanalnego indywidualizmu. Każda para butów może być personalnie dopasowywana do klienta, który sam może wybrać fakturę i kolor skóry, rodzaj przeszyć, sznurówek oraz wiele innych detali.Wszystkie buty produkowane są ręcznie.