Podobne strony

 • Steamery i Prasowacze Parowe

  Dom i wnętrza
  Prasowacze parowe to strona z bogatą ofertą różnorodnych parownic do ubrań. Firma sprzedaje zarówno sprzęt profesjonalny, jak i do domowego użytku. Parownica, czy inaczej steamer, w porównaniu z tradycyjnym żelazkiem posiada znacznie więcej użytecznych funkcji. Między usuwa nieprzyjemne zapachy, a także zabija roztocza, co może pomóc wielu alergikom. Takie urządzenie jest przydatne nawet podczas czyszczenia tapicerki, firanek, czy zasłon. Prasowacze różnią się wyglądem, trwałością i możliwościam
 • Saint-Gobain Weber Polska

  Dom i wnętrza
  Firma Weber w Polsce to producent chemii budowlanej. W ofercie posiadamy mnóstwo materiałów budowlanych takich jak gres do płytek, do styropianu, izolacje, tynki, zaprawy murarskie i wiele innych. Jeśli szukasz systemów ociepleń i hydroizolacji, to także u nas można to znaleźć. Gwarantujemy zadowolenie naszych klientów.
 • Osuszanie fundamentów Futuro

  Dom i wnętrza
  Masz problemy z wilgocią w budynku? Na Twojej ścianie zadomowił się grzyb? Malowanie staje się niezwykle trudne? Dobrze trafiłeś. Firma Futuro zajmuje sie profesjonalnym osuszaniem ścian. Zastosowana przez nas metoda cięcia poprzecznego pozwoli odciąć fundamenty od wilgoci podciąganej kapilarnie. Nasza usługa zapewnia natychmiastowe działanie i gwarantuje ochronę przed wilgocią do końca trwałości technicznej budynku. Masz wrażenie że problem dotyczy właśnie Ciebie? Zgłoś sie do nas.
 • Czyszczenie, sodowanie drewna

  Dom i wnętrza
  Elewacja budynku, to jedna z najważniejszych cech, która jest wizytówką naszego domu, dlatego tak bardzo ważne jest, aby była w idealnym stanie. Proponujemy skorzystania z usług renowacji domów, kościołów i różnego rodzaju budynków z drewna, które oczyści drewno i sprawi, że odzyska ono swój pierwotny blask.
 • Pracownia podłóg

  Dom i wnętrza
  Zdecyduj się na montaż listew podłogowych w naszej firmie i miej pewność, że Twój dom wykończony jest perfekcyjnie! Pracujemy tak, by zagwarantować klientom efekty mogące przetrwać lata. Już teraz na swoim koncie mamy setki zadowolonych zleceniodawców, którzy chwalą nasze umiejętności. Dołącz do nich!


Tu jesteś » Strona główna » Dom i wnętrza

:: Cykliniarze - cykliniarze-parkieciarze.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://cykliniarze-parkieciarze.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Za pośrednictwem naszej strony internetowej znajdą Państwo dla siebie solidnego cykliniarza lub firmę parkieciarską w swojej okolicy, która zajmuje się cyklinowaniem parkietów i montażem podłóg drewnianych. Przedstawiamy na swym portalu listę największych miast, w których prezentujemy fachowców od cyklinowania i układania parkietów. W naszej ofercie dostępni są nie tylko cykliniarze i parkieciarze, lecz także sklepy branżowe.