Podobne strony

 • Pogotowie ślusarskie 24h - awaryjne otwieranie samochodów

  Ekonomia
  Jesteśmy licencjonowaną firmą zawodowo zajmującą się awaryjnym otwieraniem samochodów. Przeszkolony i posiadający duże doświadczenie zespół specjalistów doskonale wie jak otworzyć każdy zamek samochodowy. Działamy w 100% bezinwazyjnie, tj. bez jakichkolwiek uszkodzeń zamka czy Państwa samochodu. Usługi ślusarskie świadczymy całodobowo, 7dni w tygodniu. Działamy w miastach: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Jaworzno, Nowy Targ, Olkusz, Miechów. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
 • USŁUGI ŚLUSARSKIE JERZY BAŁDYGA otwieranie zamków

  Firmy wg branży
  Pogotowie zamkowe Jerzego Bałdygi służy profesjonalną i całościową pomocą na wypadek awarii zamków drzwiowych, okien oraz zamknięć sejfów. Każdy przypadek rozpatrujemy indywidualnie, by dobrać najbardziej korzystne rozwiązanie. Dzięki wieloletniej działalności potrafimy usunąć nawet najbardziej wieloaspektowe usterki. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz duże doświadczenie, w następstwie tego z każdą dysfunkcją radzimy sobie skutecznie i porywająco. Absorbujemy się również naprawą oraz wymianą zamków, a także dorabianiem kluczy. Aby zapewnić Państwu optymalne bezpieczeństwo, oferujemy montaż najlepszych układów antywłamaniowych, które sprawnie zabezpieczą każdy lokal. W ramach usług pobocznych realizujemy prace z zakresu spawalnictwa tradycyjnego. Więcej informacji o oferowanych usługach ślusarskich znajdą Państwo na stronie.
 • DUKAT- Naprawa zamków

  Ekonomia
  Nasza firma „Dukat” to najlepszy wybór, jakiego możecie Państwo dokonać, jeżeli szukają wysokiej jakości usług związanych z awaryjnym otwieraniem zamków, ich montażem oraz konserwacją, a także szeroko pojętych działań z obszaru drzwi antywłamaniowych, sejfów i kas pancernych. Będąc w branży już od ponad 17 lat, zdobyliśmy szerokie doświadczenie, a w połączeniu z umiejętnościami i kwalifikacjami naszej kadry, jesteśmy w stanie sprostać również wyjątkowo nietypowym zagadnieniom. Liczne referencje i gigantyczna grupa zadowolonych klientów jest wyznacznikiem naszego profesjonalizmu oraz efektywności, którymi szczycimy się w całej branży. Chętnie dzielimy się naszym doświadczeniem, stąd oferujemy Państwu wysokiej klasy doradztwo techniczne. Szczegółowe informacje znajdziecie Państwo na stronie internetowej.


Tu jesteś » Strona główna » Ekonomia

:: Awaryjne otwieranie szczecin ::

Nasza ocena:
Adres: http://awaryjne-otwieranie-samochodu-szczecin.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Nasza firma od kilku lat z powodzeniem prowadzi profesjonalne pogotowie ślusarskie 24h w Szczecinie. Specjalizujemy się w bezpiecznym awaryjnym otwieraniu samochodów. Możemy się pochwalić zespołem doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników, którzy przy pomocy fachowego sprzętu otwierają każdy zamek. Zapewniamy szybkie i skuteczne usługi w dobrej cenie. Zapraszamy już teraz do kontaktu.