Podobne strony

 • Autoryzowana Stacja Obsługi - M. Oźmiński

  Klimatyzacje samochodowe
  A.S.O. świadczy szereg usług związanych z motoryzacją, a specjalizuje się w montażu nowych i obsłudze używanych układów klimatyzacyjnych, oraz w wykonywaniu zabudów. Ponadto firma oferuje zainteresowanym różnego rodzaju ogrzewania samochodowe (wodne, powietrzne oraz gazowe), a także agregaty chłodnicze i haki holownicze.
 • JB Klima

  Klimatyzacja
  Porady dotyczące wyboru i eksploatacji klimatyzatora. Oferta firmy JB Klima: AKAI, bestMARK, ARGO, LG.
 • Klima-Raflik - sprzedaż klimatyzacji

  Klimatyzacja
  Firma zajmuje się sprzedażą, montażem i serwisem klimatyzacji. Sklep on-line, handel hurtowy oraz detaliczny. W ofercie można znaleźć: Klimatyzatory spit, Multisplit, kasetonowe, okienne, rury, akcesoria i wiele innych. Bogato ilustrowana zdjęciami oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, jak i specjalistycznych.
 • Naprawa Chłodnic

  Naprawa i diagnostyka
  Kompleksowa naprawa oraz sprzedaż: - chłodnic wody, chłodnic oleju, rdzeni, - nagrzewnic, parowników oraz skraplaczy, - intercoolerów, - retarderów oraz intarderów. Wymiana rdzeni w chłodnicach. Dorabiane nowych chłodnic. Spawanie aluminium i plastików. Serwis układów klimatyzacji: - naprawa oraz napełnianie czynnikiem chłodzącym, - usuwanie nieszczelności, naprawa węży, odgrzybianie układów.
 • FULMARK SERVICE Arkadiusz Kęsik

  Klimatyzacja
  Zajmujemy się projektowaniem, montażem i serwisem systemów klimatyzacji i wentylacji. Wykonujemy instalacje klimatyzacji i wentylacji zarówno pojedynczych pomieszczeń, mieszkań, biur, serwerowi jak i systemy VRV obejmujące kilkadziesiąt pomieszczeń biurowych, czy hotelowych, a także agregaty bezpośredniego odparowania, systemy wody lodowej, fancoile, rooftopy. Specjalizujemy się w projektowaniu i montażu systemów wentylacji i klimatyzacji w pomieszczeniach gastronomicznych, restauracjach.


:: wroclaw-klimatyzacja.pl ::

Nasza ocena:
Adres: https://wroclaw-klimatyzacja.pl/

Ulica: aleja Karkonoska 59

Miasto: Wrocław
Kod: 53-015
NIP:

Telefon:
Opis:

zapoznanie się z naszą ofertą! Można powiedzieć, że nasza oferta jest odpowiedzią na oczekiwania klientów. Z jednej strony jest montaż klimatyzacji. Oferowany przez nas montaż klimatyzacji dotyczy Wrocławia oraz okolic. Klienci mogą być pewni dbałości o jakość oraz estetykę wykonania.

Warto również podkreślić, że w ofercie jest także serwis klimatyzacji. Celem jest kompleksowe podejście połączone ze skutecznym działaniem.