Podobne strony

 • Pharmag S.A.

  Dystrybucja leków
  Dystrybutor leków, bogata oferta dla szpitali.
 • Informator Farmaceutyczny

  Serwisy informacyjne
  Informacje dla lekarzy i pacjentów o preparatach leczniczych zarejestrowanych w Polsce, monografie leków.
 • Baza Leków i Środków Ochrony Zdrowia

  Serwisy informacyjne
  Znajdujemy tu wykaz wszystkich leków, środków farmaceutycznych i medycznych oraz preparatów, które zostały dopuszczone do obrotu na terenie Polski. Oprócz tego baza zawiera także parafarmaceutyki, zioła oraz kosmetyki lecznicze, które oferowane są przez hurtownie farmaceutyczne i apteki.
 • P.U.H. Tropoil

  Oleje
  Prezentacja największego w Wielkopolsce dystrybutora produktów Mobil. Ponadto Tropoil oferuje autokosmetyki samochodowe, lakiery (firm Macota i Holts) oraz samochodowe płyny eksploatacyjne. Oferta firmy skierowana jest do szerokiej gamy odbiorców (hurtowni i sklepów motoryzacyjnych, warsztatów samochodowych oraz stacji paliw).
 • Uroda i Zdrowie

  Kosmetyki
  Serwis internetowy firmy Uroda i Zdrowie poświęcony zdrowiu, urodzie i aromaterapii oraz muzyce relaksacyjnej, kontemplacyjnej i medytacyjnej. Na stronie znajdziesz prezentację produktów zdrowotnych (materace lecznicze, poduszki rehabilitacyjne), aromaterapeutycznych (olejki, kominki, świece, produkty z naturalnymi olejkami) oraz fragmenty muzyki relaksacyjnej do posłuchania. Wszystkie zaprezentowane produkty można zakupić w sklepie internetowym.


Tu jesteś » Strona główna » Zwierzęta

:: Preparaty weterynaryjne - over-vet.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://over-vet.pl

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:Kategorie:

Opis:

Firma OVER Group jest cenionym i wiodącym polskim producentem, zaopatrującym rynki Europy, Azji oraz kraje Bliskiego Wschodu w asortyment pielęgnacyjny i suplementy diety dla zwierząt gospodarskich. Jedną z jej marek jest OVER Vet, która specjalizuje się w tworzeniu produktów wspomagających leczenie zwierząt. Prowadzi ona ścisłą współpracę z naukowcami i weterynarzami, przez co jej produkty są tak cenione na całym świecie.