Podobne strony

 • WhisperMedia - kreowanie wizerunku, NLP, coaching, szkolenia

  Firmy wg branży
  Zajmujemy się niszowym kreowaniem wizerunku firm, marek i osób. W naszej ofercie znajdują się: coaching, szkolenia NLP, kreowanie wizerunku, buzz marketing (marketing szeptany), social media marketing (marketing w serwisach społecznościowych). Jesteśmy bardzo precyzyjni i konsekwentni w swojej pracy, o czym świadczy długa lista zadowolonych firm i klientów indywidualnych powszechnie znanych w Polsce i za granicą. Whispermedia - Wsparcie dla Twojego wizerunku.
 • BAS Target testowanie i recenzowanie produktów

  Firmy wg branży
  BAS Target to platforma recenzentów - klientów BASa i Baskreacji. Dzięki niej możecie Państwo otrzymywać i recenzować rozmaite artykuły reklamowe będące w ofercie Baskreacji bez konieczności ich zamawiania. Uczestnicy programu testują różne produkty, w tym nowości, pod kątem ich estetyki, użyteczności oraz jakości wykonania. Test kończy napisanie krótkiej recenzji. Recenzje mogą być zamieszczane na stronie w celu dostarczenia klientom dodatkowych informacji o wybranych produktach
 • Marketing Szeptany

  Media i społeczeństwo
  Zachęcamy do skorzystania z usług naszej agencji brandingowej. Jesteśmy ekspertami w tworzeniu wizerunku firm i marek. Zajmujemy się pełnym prowadzeniem kampanii reklamowych, marketingiem szeptanym, copywritingiem i opracowywaniem skutecznych haseł reklamowych i sprzedażowych. Zapraszamy na naszą stronę internetową w celu zapoznania się z pełną paletą naszych umiejętności oraz wcześniejszymi realizacjami.
 • Copywriting | Teksty reklamowe | Marketing szeptany

  Komputery i internet
  Skuteczny i kreatywny copywriter oraz buzz marketer. Jednoosobowa Agencja Marketingowa, która specjalizuje się w pisaniu tekstów reklamowych i w marketingu szeptanym. Prowadzę blogi firmowe, piszę oferty handlowe oraz opisy do sklepów internetowych. Dodam również Twoją stronę do najlepszych katalogów www w Polsce. Zapraszam do współpracy.
 • Hey You Agencja social media

  Firmy wg branży
  Z nami wypromujesz siebie, swoją firmę i swoje produkty i zanim zdążysz się obejrzeć będziesz tym najlepszym, tą najlepiej znaną ! Hey You, to firma która skutecznie i szybko pozwoli na wykreowanie marki i zaistnienie na rynku. Zatrudniamy najlepszych i niezawodnych specjalistów, którzy dołożą wszelkich starań aby przy wykorzystaniu social mediów, oraz kampanii internetowej, skutecznie wypromować każdego klienta.


:: Agencja Marketingu Szeptanego i Influence Marketingu ::

Nasza ocena:
Adres: https://friendsandbrands.pl

Ulica: Bitwy Warszawskiej 1920r nr 7

Miasto: Warszawa
Kod: 02-366
NIP: 5213635306

Telefon:
Opis:

Jesteśmy agencją specjalizującą się w realizacji kampanii marketingu rekomendacji, marketingu szeptanego, współpracy z influencerami (Influencer Marketing) oraz marketingu na forach