Podobne strony

 • Firma architektoniczno - geodezyjna "ABG"

  Usługi architektoniczne
  W ofercie firmy znajdziesz usługi związane z geodezją (pomiary, sporządzanie map), budownictwem, wyceną nieruchomości oraz architekturą (projekty obiektów).
 • Tanie i Profesjonalne Porady Prawne Online

  Prawo i podatki
  Internetowy Serwis Porad Prawnych prawo-porady.pl świadczy usługi w zakresie poradnictwa prawnego bez krępujących wizyt w kancelariach prawnych. Porad udzielają wyłącznie prawnicy-praktycy z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie prawnym. Serwis nie zatrudnia studentów i nie udziela odpowiedzi na pytania korzystając z bazy odpowiedzi. Każdy Klient jest traktowany indywidualnie i szczególnie. Gwarancja wysokiej jakości usług i konkurencyjnych cen.
 • PHU GEO-DETAL rozgraniczenie nieruchomości

  Firmy wg branży
  Wyrabianie map i dokumentacji do celów projektowych, prawnych i opiniodawczych leży w kompetencjach Przedsiębiorstwa Handlowo-Usługowego Danuta Korda. Przedsiębiorstwo ma swoją siedzibę w Sierakowicach w województwie pomorskim. Dokonują podziałów nieruchomości i działek, a także demonstrują zmiany dla ksiąg wieczystych, prowadzą geodezyjną obsługę budownictwa, pomiary odkształceń, przemieszczeń i pionowości obiektów, tyczą trasy, a także dokonują inwentaryzacji uzbrojenia podziemnego. Obsługują tak kontrahentów indywidualnych, firmy i instytucje. Do każdego zadania przystępują indywidualnie. Używają także swojej wiedzy i doświadczenia, aby wszystkie spełnione były zgodnie z aktualnymi przepisami. Wszystkich zainteresowanych usługami geodezyjnego Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Danuta Korda zaprasza do kontaktu telefonicznego lub mailowego. O szczegółach dotyczących firmy i jej działalności przeczytać można na ich stronie:
 • Prawo spadkowe w praktyce

  Prawo i podatki
  Prawo spadkowe to jedna z tych dziedzin prawa, z którą każdy - prędzej czy później - będzie miał do czynienia. Mówiąc czy myśląc o spadku zazwyczaj myśli się o aktywach, a więc o czymś, co przedstawia konkretną wartość materialną.Tymczasem "spadek" to coś znacznie więcej.Dziedziczeniu podlegają także prawa i obowiązki np. wynikające z umów. Blog adwokat Katarzyny Skowrońskiej o prawie spadkowym pomaga zrozumieć funkcjonowanie w praktyce podstawowych pojęć i instytucji prawa spadkowego.
 • Adwokat - rozwody, sprawy karne, obsługa firm

  Prawo i podatki
  Jeśli szukasz kompetentnego prawnika, to powinieneś postawić na kogoś, kto specjalistą w danej branży. Stąd też Kancelaria Adwokat Marty Miecznikowskiej jest dobrym wyborem przede wszystkim w przypadku konieczności zaangażowania adwokata do spraw rozwodowych oraz karnych. Z kolei w przypadku zagadnień prawnych wynikających z innych dziedzin prawa Kancelaria ta współpracuje z Kancelarią Radcy Prawnego Marka Miecznikowskiego.


:: Blog o zniesieniu współwłasności nieruchomości ::

Nasza ocena:
Adres: http://zniesieniewspolwlasnosci.pl/

Ulica:

Miasto:
Kod:
NIP:

Telefon:
Opis:

Zniesienie współwłasności nieruchomości to blog o tematyce prawa nieruchomości. Prowadzony jest przez doświadczonego praktyka z tej dziedziny. Strona zawiera praktyczne informacje związane przede wszystkim z podziałami majątków spadkowych i podziałami majątków małżeńskich, w których skład wchodzą nieruchomości. Omawia też zagadnienia zniesienia współwłasności nieruchomości powstałej w inny sposób. Poświęcona jest osobom, które chcą się dowiedzieć jak sprawnie podzielić się majątkiem.