Podobne strony

 • Hydraulika

  Instalacje wodno-kanalizacyjne
  Strona firmy zajmującej się instalatorstwem sanitarnym i grzewczym. Wykonuje ona instalacje centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej w domkach jednorodzinnych i wielorodzinnych. Ponadto montuje: wodne ogrzewanie podłogowe, kotłownie gazowe i olejowe do 100KV, programatory do sterowania obiegów grzewczych, pompy głębinowe i odśrodkowe, hydrofory, stacje uzdatniania wody, odżelaziacze, zmiękczacze, odmanganiacze i odwróconą osmozę, filtry sznurkowe, nylonowe i węglowe. Szczegóły oferty oraz więcej danych na temat firmy - na stronie.
 • Usługi hydrauliczne

  Instalacje wodno-kanalizacyjne
  Oferta hydraulika wykonującego swoje usługi na terenie Krakowa i okolic, w tym: nowe instalacje, remonty starych z materiałów powierzonych lub wykonawcy, suche tynki, flizowanie, elewacje itp.
 • Hydraulika

  Artykuły instalacyjne, armatura
  Oferta usług hydraulicznych, plus dane kontaktowe firmy.
 • Przedsiębiorstwo Wielobranżow "Mila"

  Inne usługi
  Strona przedsiębiorstwa zajmującego się głównie przemysłem stoczniowym, od remontów statków po czyszczenie kotłów, a także wieloma innymi usługami, o których przeczytasz na stronie.
 • ZRÓB SAM

  Prace remontowo-wykończeniowe
  Firma oferuje usługi remontowo-budowlane, parkieciarskie, cyklinowanie, malowanie wnętrz. Prowadzi także sprzedaż i wypożyczanie elektronarzędzi. Na stronie: o firmie, oferta i kontakt.


:: Sklep hydrauliczny Olsztyn - hydraulikwolsztynie.pl ::

Nasza ocena:
Adres: http://hydraulikwolsztynie.pl

Ulica: Śląska 10

Miasto: Olsztyn
Kod: 11-301
NIP:

Telefon: 187337980
Opis:

Sklep hydrauliczny Olsztyn handluje tym, co potrzebne jest w hydraulice oraz tworzy instalacje sanitarne. Dobre ceny, bogata oferta, kotły co, grzejniki, kotły gazowe. Kolejną formą działalności są usługi hydrauliczne. Czyszczenie kanalizacji, czyszczenie kanalizacji, wszelkie naprawy to kilka z wielu usług, jakie świadczy nasze pogotowie hydrauliczne. Świadczymy taż usługi budowlane związane z planowaniem i wykonaniem instalacji sanitarnych.